Kultura i rozrywka

Stroiki - małe arcydzieła

W Zespole Szkół w Wojewodzinie uczniowie tworzą co roku niepowtarzalny świąteczny klimat. Wprowadzają go np. piękne stroiki - małe arcydzieła przygotowywane w ramach kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa. Jest też propozycja dekoracji i menu świątecznego stołu. Są pachnące przyprawą korzenną, świąteczne pierniki dołączane do życzeń - wszystko to wykonują uczniowie przygotowujący się do pracy w zawodzie: technik żywienia.

To wszystko jest tylko oprawą do najważniejszego wydarzenia: świątecznego apelu, który już od kilku lat przygotowują uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Mieszkańcy Domu Opieki Społecznej w Grajewie, pod kierunkiem instruktorów ze ŚOHP w Grajewie.

W tym roku wystawili Oni „Opowieść Wigilijną" K. Dickensa. Po występie zwykle odbywa się zbiórka pieniędzy na świąteczne prezenty dla mieszkańców DPS.

Następne spotkanie - za rok.

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.