sobota, 25 maja 2024

Sport

  • 6 komentarzy
  • 9999 wyświetleń

Sprinterzy z PG 2 na medal!

DOMINACJA SPRINTERÓW Z PG 2 GRAJEWO

 

Podczas Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce, który odbył się na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Zwierzynieckiej w Białymstoku znakomicie spisali się zawodnicy Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie. Sebastian Gbur i Jakub Strzelczyk zdominowali konkurencje sprinterskie nie dając żadnych szans swoim przeciwnikom. Sebastian zwyciężył w biegu na 100 m z nowym rekordem życiowym 11,50 s, natomiast w tej samej konkurencji młodszy o rok Jakub Strzelczyk zajął drugie miejsce wynikiem 11,71.

Okazja do rewanżu nadarzyła się po niespełna godzinie i wykorzystał ją Jakub Strzelczyk, który zwyciężył w biegu na 300 m z bardzo dobrym rezultatem 37.04 s na tym samym dystansie Sebastian Gbur zajął trzecie miejsce z wynikiem 37,84 s. Dodatkowo postawa pozostałych finalistów czyli Michała Tomczaka - 4 m w biegu na 2000 m oraz sztafety 4x100m (5 miejsce) przyczyniła się do zajęcia przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie szóstego miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Opiekunem medalistów jest Przemysław Dąbkowski.
Gratulujemy!

 


Komentarze (6)

To kierownik MOSIR już może pracować jako nauczyciel. Jak pamiętam w konkursie był zakaż łączenia dwóch stanowisk .

Brawo chłopcy, gratulacje. Dobrze, że mamy tak wspaniałą młodzież i, że są tacy nauczyciele.

Gratuluje chłopaki - dążcie cały czas do poprawiania czasu ;)

brawo Sebastian brawo PG 2

Do zainteresowany: dąbkowski jest trenerem a nie nauczycielem medalistow. Trenuje z zawodnikami prefbetu POZA LEKCJAMI więc nie widzę powodu aby denerwowac sie z powodu że ktoś ma sukcesy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.