sobota, 21 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 9010 wyświetleń

Spotkanie z A. Czajkowskim   22 czerwca 2011 r. o godz. 18.00 w sali klubowej Miejskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Antonim Czajkowskim związane z promocją książki "E-mailem prosto z Chin".
Pan Antonii został zaproszony do Chin przez przyjaciół. Miał tam możliwość zwiedzenia Shanghai’u, Pekinu oraz wielu ciekawych miejsc. „Efektem zetknięcia się z tematami obyczajowymi i cywilizacją Państwa Środka są pełne pogodnego humoru, pisane na bieżąco w formie e-maili relacje, które składają się na treść tej książki”.

   Autor przytoczył krótko historię swojego pobytu w Chinach, zaprezentował także serię zdjęć z wycieczki, omawiając każde z nich.
Z żalem przyjął nieobecność na wieczorze autorskim władz Miasta Grajewo, gdyż - jak mówi - powinny one być na tego typu spotkaniach kulturalnych. Honor samorządowców uratowała Pani Alicja Rutkowska, Zastępca Starosty Grajewskiego.
Egzemplarz książki ze specjalną dedykacją d autora otrzymali: Pani Wicestarosta oraz Pan Antoni Dudziński – prezes Towarzystwa Przyjaciół 9 PSK w Grajewie, wydawca książki.

Fot. e-Grajewo.pl


środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (3)

Odnośnie udziału władz ma rację. Jak Burmistrz nie mógł się sam wybrać, to powinien delegować w swoim imieniu stosowną osobę. Smutną spraw był też brak nauczycieli.

fotograf uwiecznił dwie nauczycielki: czynną i w stanie spoczynku/naszą wspaniała wolontariuszkę). Przykoro, ze na takim kulturalnym spotkaniu nie było radnych, w szczególności, tej Pani której to powierzono sprawy kultury w mieście.jak i pełniacego obowiazki dyrektora MDK. Pracownika MDK-wiceprzewodniczącego Rady Miasta pewnie tez nie było, albo nie załapali się wszyscy na fotkę

A dlaczegóż to powinien byc na spotkaniu pan burmistrz, czy nauczyciele? Nie rozumiem tego, proszę mi wytłumaczyć, czyżby to jakiś znany pisarz?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.