wtorek, 27 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 10856 wyświetleń

Spotkanie po latach

 Po ponad piętnastu latach, w sobotę - 30 września, w restauracji Milenium, spotkało się ok. 50 pracowników byłego Zakładu Gospodarczego w Grajewie (dawnego PZGS-u, WZGS-u).  Pomysł zorganizowania takiego spotkania zainspirowany został przez dwie byłe pracownice tego Zakładu - Panie: Jasię Tomczyk i Alicję Lenkowską.
 Pani Jasia powitała bardzo serdecznie przybyłych gości, nie ukrywając przy tym wzruszenia z faktu, iż udało się doprowadzić do takiego spotkania. Przeczytała bardzo piękny wiersz Wisławy Szymborskiej pt. "Jak ja się czuję", mówiący o urokach podeszłego wieku.
 
Atmosfera była wspaniała: czułe powitania; wspomnieniom z dawnych lat  i opowieściom o czasach aktualnych nie było końca.

 We wspólnej zabawie wzięła udział również dyrekcja rozwiązanego zakładu: Pan Henryk Świderski i Pan Kazimierz Ferski z małżonką, jak również Wicestarosta Powiatu - Pani Alicja Rutkowska z mężem - dawni pracownicy ZG.

Komentarze (8)

pozdrowienia dla pani Jasi Tomczyk

Niech żałują Ci, którzy nie byli - było cudownie. Warto organizować takie spotkania. Pomyślimy o następnym. Może wtedy będzie jeszcze więcej chętnych.

o pani stasia z pg2 byla :)

przykro bardzo ,ze tylko niektórzy wiedzieli o takim spotkaniu a raczej wybrani -niestety widocznie chodziło tylko o pracowników umysłowych a inni sie nie liczyli

Dziękuję za pozdrowienia. Pozdrawiam tych, którzy byli obecni oraz tych, których nie było.

Pani Jasia docierała do wszystkich, do których dotarcie było tylko możliwe, ale nie wszyscy wyrażali chęć spotkania się, więc proszę nie pisać, że to byli wybrańcy. Wiem, że jedni drugich informowaliśmy o tym spotkaniu. Chwała Pani Jasi za to, że to wszystko zorganizowała!!!! Chcemy jeszcze takiego spotkania, może wtedy będą i pozostali.

DO x: Na spotkaniu po latach byli: kierowca, magazynierka, sprzedawczyni, pracownik magazynowy. Zawiadamiani byli pracownicy brygady np. Pan Dariusz B. i inni. Udział był dobrowolny. Z powazaniem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.