Kultura i rozrywka

Spotkanie opłatkowe w ŚHP

W dniu 20 grudnia br. w Środowiskowym Hufcu Pracy w Grajewie odbyło się spotkanie opłatkowe. W uroczystości udział wzięli uczestnicy ŚHP oraz zaproszeni goście z instytucji współpracujących z OHP.
Po przywitaniu gości przez Komendanta ŚHP Teresę Maciorowską rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez młodzież ŚHP realizującą naukę zawodu w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Wojewodzinie. Następnie swoim ciepłym słowem obdarzył zgromadzonych ks. Dariusz Narewski. Życzenia do młodzieży skierowali również dyrektorzy szkół: Publicznego Gimnazjum nr 1 w Grajewie- p. Elżbieta Wąsik i Zespołu Szkół w Wojewodzinie- p. Kazimierz Szymkuć. Słuchając nastrojowych kolęd nadszedł czas na osobiste życzenia i dzielenie się opłatkiem oraz na skosztowanie tradycyjnych potraw wigilijnych. Podczas uroczystości zostali nagrodzeni symbolicznymi upominkami uczestnicy ŚHP biorący udział w konkursach bożonarodzeniowych.

Hufiec Grajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.