czwartek, 18 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9389 wyświetleń

Spotkanie autorskie z Podleckim


W dniu 24 stycznia br. w siedzibie GIH odbyło się spotkanie autorskie z Panem Nadleśniczym Marianem Podleckim.

Spotkanie było połączone z promocją jego najnowszej książki: “O kocie Feniksie, krasnalach i trzech czarodziejskich kamieniach opowieści kilka prawdziwych, choć niewiarygodnych”. Autor pełnej humoru i ciepła opowieści “Wypędzony do Raju”, w której opowiadał o żyjących wśród bagien i lasów ludziach tworzących specyficzną wspólnotę leśną, w kolejnej swojej książce zaprasza czytelnika w tajemniczy świat kota Feniksa … nie może więc dziwić, ze w spotkaniu licznie uczestniczyły także dzieci i młodzież. Nie zabrakło nawet krasnoludków, a całe spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze.

 

Marian Stanisław Podlecki

Urodził się w niedzielę 1 kwietnia 1951 r. w Szczecinie Dąbie. W roku 1952 wraz z rodzicami przeniósł się do Ełku, gdzie spędził dzieciństwo i młodość. Wychowany wśród lasów i jezior wybrał zawód leśnika. Człowiek renesansu: pisze, maluje, podróżuje, poluje (myśliwy), aktywnie udziela się jako strażak ochotnik oraz instruktor harcerski w stopniu harcmistrza. “Dobry duch” harcerskiej stanicy Orle Gniazdo w Opartowie k/Rajgrodu, gdzie każdego lata czynnie uczestniczy w realizacji programu patriotycznego i obywatelskiego wychowania dzieci i młodzieży.


 

czwartek, 18 sierpnia 2022

Prostki Dożynki gminne 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Tykocińska Biesiada Miodowa 2022

Komentarze (1)

wspaniały człowiek.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.