poniedziałek, 15 lipca 2024

Kultura i rozrywka

Spotkanie autorskie w MDK

31 maja 2012 r. o godz 19.00 w sali klubowej MDK odbyło się spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską - Adamczyk. Autorski wieczór przebiegał w nastrojowym klimacie, przy filiżance kawy oraz małym poczęstunku. Wśród zgromadzonych, zainteresowanych twórczością pisarki osób, była liczna grupa młodzieży.


Małgorzata Gutowska - Adamczyk – pisarka, historyk teatru, scenarzystka filmowa, dziennikarka. Przez krótki okres była nauczycielką języka polskiego i łaciny w Liceum Ogólnokształcącym w Mińsku Mazowieckim. Jest absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej. Autorka m.in. bestselleru wydawniczego pt.: "Cukiernia pod Amorem". Wszystkie trzy części  tej powieści zdobyły wielkie uznanie. Napisała także powieść dla młodzieży pt. "110 ulic". Opowiada ona o nastoletnim  Michale i jego rodzinie. Centralne miejsce oczywiście zajmuje Michał wraz ze swoimi problemami. Bohaterowie mieszkali w Warszawie i wiedli szczęśliwie życie., niestety po tym jak rodzice stracili pracę musieli przenieść się do Grajewa (wikipedia.pl)


fot. e-Grajewo.plKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.