sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 14993 wyświetleń

Skrajna głupota

W sobotę, 28 maja b.r. w późnych godzinach wieczornych, na drodze krajowej 65, na odcinku Ruda - Koszarówka zostało wyrwane z pasa drogowego po obydwu  stronach drogi kilkadziesiąt/kilkaset słupków drogowych i wrzuconych na jezdnię na każdym pasie drogowym i na środku jezdni, tak by nie można było tego ominąć. Kierowcy jechali slalomem i z mała prędkością.
Po zgłoszeniu wandalizmu do dyżurnego, Policja natychmiast ustaliła sprawców. Mając świadomość nieuchronności wypadków po najechaniu w nocy, przy krótkich światłach  na leżące słupki, nie można tego określić łagodniej niż debilizmem. Należy oczekiwać surowego ukarania sprawców.

(kos)

Komentarze (20)

Za karę powinni to sami wkopać to zobaczyliby ile to pracy trzeba w to włożyć.

Co za idioci?
No aż szlak trafia człowieka jak czyta o takich rzeczach.

ciekawe co im by zrobili jak by ktos przez to zginal,

Karać i to surowo!!!

Ależ Wieśniactwo

Urwać kochones przy samej d....! Zabetonować przy drodze i niech świecą oczami.

jeden taki słupek leżał w tzw."domku" na wiosce indiańskiej ,bawiłem się nim ;d a tak myślałem skąd on tam ;)

Tylko chińska kara.

Na początku maja na podobną przeszkodę natrafiłam w Prostkach - ułożony na całej szerokości jezdni pas z postawionych na sztorc pojedynczych kostek brukowych... niestety, nie udało się przeszkody ominąć ani zauważyć odpowiednio wcześnie;(

Takie postępowanie należałoby raczej zakwalifikować pod świadome działanie zmierzające do zabójstwa konkretnego uzytkownika drogi albo pod świadome działanie terrorystyczne i przywalić takim deliwentom ku przestrodze. Znając polskie realia, zaradność rodzin sprawców, zapewne jakieś koneksje i wreszcie przychylność, żeby nie powiedzieć pobłażliwość polskich niezawisłych sądów na podobne działania, wszystko dobrze skończy się dla potencjalnych zabójców. Zapewne jakaś pouczenie, dozór w przypadku nieletnich lub grzywienka ewentualnie jakieś zawiaski.

A może by tak tylko na jeden rok niewolniczej -czyli bez wynagrodzenia za prace zesłanie wyrokiem prawomocnym sondu do odlewni betonu.

Fajne Macie pomysły ludzie :) np: łoś z lasu :) Widać nie brak u nas poczucia humoru i słusznie, tak trzymać- co nam zostaje :D ale to są naprawdę debile- ktoś albo wielu Ktosiów mogło zginąć! Do nieszczęścia czasem trzeba o wiele mnie - niż to co Ci Degeneraci Zrobili..

brak słów w języku polskim żeby nazwać tych odmieńców

jestem ciekaw jak sąd zareaguje pewnie niska szkodliwość czynu czy nieświadomość czynu bo przecież nikt nie zginął i nikomu nic się nie stało więc tylko śmieszna nagana najlepiej wzrokowa i niech debile idą w świat i czynią to co umieją najlepiej czyli wyrywają słupki stawiają kosze i ławki na jezdnię bo to przecież przednia zabawa a jak ktoś rozwali sobie autko to przecież jego problem

ci odmiency to przyszlosc Polski ......smutne

To bydlaki nie ludzie.Oni nie maja żadnej świadomości a karać można człowieka a nie bydlę.Trzeba by było ubić takiego bydlaka na miejscu ale ktoś powie że nie humnanitarnie albo nie zgodnie z prawem.Debile i tyle.Ukarać karą fizyczną i finansową.

Podać ich nazwiska do publicznej wiadomości,prokurator powinien wyrazić na to zgodę tak jak w przypqadku chuliganów stadionowych.

W związku z tego typu przypadkami, odpowiedzmy sobie na pytanie: kto wyrządza więcej zła- błąkający się bezpański pies, czy człowiek? Którego z nich należałoby odłapać ? Ja z pewnością nie tyle wyłapałabym, co powystrzelałabym debili( ludzkich oczywiście). Dusia

trzeba dac chlopakom zajencie na zecz panstwa 100 godzin pracy naprzyklad sprzontac ulice!!!!!!!!!!!!!

Sprzątać ulice za darmo przez jeden miesiąc z odpowiednią informacją na plecach . Jestem za!.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.