Kultura i rozrywka

Rusza ,,Akademia Maturalna”

80 GODZIN BEZPŁATNYCH LEKCJI PRZYGOTOWUJĄCYCH DO EGZAMINU MATURALNEGO

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku w ramach projektu ,,Akademia Maturalna” proponuje dla 100 uczniów powiatu grajewskiego dodatkowe bezpłatne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze przygotowujące do matury. Uczestnikami zajęć mogą być osoby zamieszkałe na terenie naszego powiatu z klas maturalnych oraz Ci którzy w ubiegłych latach nie przystąpili do matury lub jej nie zdali.


Projekt realizowany będzie poprzez udział w  zajęciach z języka polskiego , języka angielskiego, matematyki i do wyboru geografii lub historii. Każdy Maturzysta będzie mógł uczestniczyć w 80 godzinnym cyklu zajęć tj. po 20 godzin z każdego w/w przedmiotu. Zajęcia prowadzone będą w soboty od grudnia do marca w Zespole Szkół nr 1 w Grajewie.
Rekrutację przeprowadzał będzie WSAP w formie elektronicznej od 9  do 13 listopada.          

Szczegółowe informacje o bezpłatnych zajęciach przygotowujących do matury / W TYM I O SPOSOBIE RUKRUTACJI /  zamieszczone są  w serwisie internetowym projektu www.akademiamaturalna.edu.pl

Zapraszam Maturzystów z naszego powiatu do zapoznania się z projektem i skorzystania z oferty. www.akademiamaturalna.edu.pl


                                            Regionalny Koordynator Projektu
                                                         Edward Doleziński

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie autorskie w MBP w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie z Krówką Matyldą w Muzeum Mleka

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.