sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 14376 wyświetleń

Rodzinny Festyn Parafialny

Jak co roku młodzież z parafii pod wezwaniem świętego ojca Pio organizuje rodzinny festyn parafialny. Podczas całodniowej zabawy zbierane będą fundusze na zakup wyprawek szkolnych dla potrzebujących uczniów z grajewskich i pobliskich szkół.

Impreza odbędzie się 15 sierpnia na placu przy kościele św. o. Pio.

 Wśród atrakcji zaplanowanych na ten dzień znajduje się m.in. licytacja (płyta Kult MTV Unplugged z podpisami wszystkich członków zespołu, singiel zespołu Wilki z podpisami, koszulka z Meczu Gwiazd Piłkarzy Ręcznych z podpisami, koszulka siatkarskiego zespołu z Bielska Białej oraz płyty i koszulki innych zespołów, obrazy, dzieła sztuki itp.), loteria fantowa (do wygrania szereg usług fryzjerskich, kosmetycznych, gastronomicznych, sprzęt RTV i AGD oraz nagroda główna - niespodzianka), pantomima oraz sztuka grana przez najmłodszych, szereg gier i zabaw dla dzieci i dorosłych, zabawa w kalambury, karaoke i koncert. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w festynie i wsparcie finansowe. Można również wspierać akcję poprzez ofiarowanie fantów na loterię.

Na 14 sierpnia planujemy również zorganizowanie turnieju piłkarskiego, zapraszamy chętnych do wzięcia w nim udziału do zgłaszania się pod numerem telefonu 508962623 lub 505817661. Więcej szczegółów dotyczących turnieju podamy wkrótce.

Organizatorzy

Komentarze (5)

Podziękowania za organizację festynu księdzu ZBYSZKOWI. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY

Księże Zbyszku ukłony i szacunek...

Dzięki dla ks.Zbyszka oby idea Festynu pozostała mimo jego odejscia

Dziekujemy Ks. Zbyszkowi, bardzo piękna inicjatywa, szkoda że tak wspaniały człowiek opuszcza nasze miasto:(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.