Sport

  • 7 komentarzy
  • 6924 wyświetleń

Remis Wissy z MKS Korsze


       W środowe popołudnie w Grajewie odbył się odwołany w minioną sobotę z powodu złego stanu płyty stadionu w Szczuczynie mecz III ligi Wissa Szczuczyn – MKS Korsze. Po walce w ostatnich minutach piłkarze Wissy zdołali zremisować w zdawałoby się przegranym spotkaniu.

      W pierwszej połowie wyraźną przewagę mieli goście. Jednak na szczęście dla szczuczynian zdołali strzelić tylko jedną bramkę, a uczynił to po pięknej akcji Piotr Trafarski w 24 minucie. Po przerwie do ataku zerwali się piłkarze :gospodarzy”. Jednak goście spokojnie bronili skromnego wyniku i groźnie kontratakowali. Efektem bramka w 78 minucie Piotra Kozłowskiego.

    I kiedy już praktycznie było po meczu niesamowite siły wstąpiły w piłkarzy ze Szczuczyna. Mocno przycisnęli i w 89 minucie w zamieszaniu na polu karnym przytomnie zachował się Marcin Denert i strzelił kontaktowego gola. Za chwilę sędzia przedłuża mecz o kilka minut i napór rozpędzonych zawodników Wissy rośnie. W ostatniej akcji na polu karnym są wszyscy piłkarze środowego meczu z obu bramkarzami na czele. I wtedy stała się rzecz niesamowita. Piłka po rzucie wolnym spada w polu karnym, a tam dochodzi do niej Radosław Guzowski i strzela wyrównującego gola. Po tym już nawet nie wznowiono gry, a szczuczyńscy piłkarze długo cieszyli się z remisu.

   Postawa Wissy może być przykładem dla piłkarzy kilku innych trzecioligowych drużyn z naszego województwa, które w takiej sytuacji nie podejmują walki.
                                                                                                                                              WJ

WISSA SZCZUCZYN – MKS KORSZE 2:2 (0:1) – rozegrany w Grajewie.


Bramki: Marcin Denert 89, Radosław Guzowski 90 + 5 (Wissa) – Piotr Trafarski 24, Piotr Kozłowski 78 (MKS Korsze).
   

niedziela, 26 marca 2023

WARMIA - ORZEŁ KOLNO 2 : 1

sobota, 25 marca 2023

El. Euro 2024. Czechy - Polska 3:1

Komentarze (7)

Trafnie przewidziałem, że i 18 września będzie padało i stan boiska nie pozwoli na rozegranie meczu. A może,jak dotąd gościnne Grajewo, odmówi użyczenia stadionu i co wtedy? Dojazd na obcy stadion gdy jest się gospodarzem spotkania to przecież dodatkowy koszt, który musi ponosić klub sportowy.

walczymy do konca super mecz ;D interesujący do kona

Warmia uczyć się grać do końca.

to chyba jakaś kpina? Kto pozwolił im grać w Grajewie na tak nasiąkniętym boisku? Ile i czy w ogóle za to zapłacili? Przyjdzie moment rozliczenia dla obecnej władzy. ,,

wg1924 ??jesz te boisko w grajewie ze tak ci go żal boże ludzie ogarnijcie się wszędzie zawiść i złość i oczywiście wszystko rzucone anonimowo bo jak inaczej. Świat schodzi na psy ;/

Nie przesadzaj wg24 nasz stadion nie był gotowy to życzliwe władze Grajewa nam go zapewne udzieliły i za to bardzo dziękujemy tyle aha i warto było zaprosić piłkarzy Warmii żeby zobaczyli jak się gra

Dlaczego nie ma wyniku z Działdowem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.