wtorek, 25 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 7988 wyświetleń

Rajgród -Dzień Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
Janusz Korczak


       Dzień Dziecka, radosne święto wszystkich dzieci, na stałe wpisało się do kalendarza imprez szkolnych w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Rajgrodzie. W tym roku przypadło w niedzielę, więc obchodzone było 2 czerwca, w poniedziałek.
       Słoneczny ranek zapowiadał, że impreza będzie udana. Zainaugurowały ją występy artystyczne. Uczniowie klasy VI przedstawili inscenizację pt. ”Teleexspress”, w której w niebanalny sposób przedstawili historię Międzynarodowego Dnia Dziecka oraz zwyczaje związane z tym dniem w różnych krajach. Klasa III w przedstawieniu pt. ”Nie płacz, Koziołku” udowodniła nam, że w życiu każdego człowieka, niezależnie od wieku, bardzo ważna jest przyjaźń. Następnym punktem programu był rejs żaglówkami po Jeziorze Rajgrodzkim. Było to niezapomniane przeżycie zważywszy na fakt, że dla większości uczestników,  był to pierwszy raz pod żaglami. Po powrocie wszyscy chętnie zjedli kiełbaski upieczone własnoręcznie w ognisku. W trakcie imprezy dla miłośników tańca była dyskoteka na świeżym powietrzu, a zwolennicy sportu mogli wziąć udział w rozgrywkach sportowych. 
    Ten dzień radości i większej swobody minął szybko, a opalone i uśmiechnięte twarze dzieci świadczą o tym,  zaliczamy go do udanych.
     Należy podkreślić, iż impreza mogła odbyć się w tej postaci dzięki przychylności Przyjaciół Szkoły, którym w tym miejscu dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy:
Zakładom mięsnym „Europa”  p. Zielińskich
Piekarni p. Nerkowskich
Stowarzyszeniu  Yacht Club „Arcus” w Łomży
PSZS w Łomży
M. T.Galeria zdjęć

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Informacja o feriach zimowych w GCK (II tydzień)

Komentarze (1)

było super:)) a jest też extra zdjęcie jak gra nasza klasa w siatkę:))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.