czwartek, 28 września 2023

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 7021 wyświetleń

Przy kawie i muzyce

Serdecznie zapraszamy na spotkanie "Przy kawie i muzyce", które odbędzie się w Klubie Hades w sobotę 18 lutego o godz. 18:00.


"Przy kawie i muzyce" - to nowy cykl spotkań proponowany przez Grajewskie Centrum Kultury. W jego ramach prezentować się będą zespoły instrumentalne z muzyką na żywo, których będzie można posłuchać z filiżanką ciepłej kawy w ręku. Jako pierwszy gościć będziemy zespół muzyczny „ŻelipapĄ” z Olsztyna.

"ŻelipapĄ" - to zespół istniejący od listopada 2014 roku. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów na terenie Warmii i Mazur, a także koncerty zagranicz-ne w Niemczech. Zespół gra niedzisiejszą, klimatyczną muzykę instrumentalną, wywodzącą się z oryginalnych kompozycji i transkrypcji akordeonowych z różnych stron świata. Muzykuje instrumentalnie, a emocje przekazuje jedynie ścieżką dźwięku. Na jego repertuar składa się szerokie spectrum muzyki dostojnej, ekskluzywnej, elitarnej. W programie posiada twórczość Richarda Galliano oraz własne kompozycje. ŻelipapĄ jest grupą rozsianych po pięciolinii ciekawostek muzycznych. Każdy z członków reprezentuje inną jakość przekazu i ma we władaniu jeden instrument, by budować jedną brzmiącą całość.

Komentarze (2)

Czy wstęp jest darmowy i dla każdego?

Tak wydarzenie ma charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.