wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 2557 wyświetleń

Przebudują drogę w miejscowości Pieniążki

Na początku kwietnia informowaliśmy Państwa o dofinansowaniu pozyskanym przez Powiat Grajewski, które przeznaczone będzie na zadanie inwestycyjne pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1809B w miejscowości Pieniążki". 


17 kwietnia 2024 r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego podpisana została umowa na udzielenie pomocy finansowej w wysokości 1 000 000,00 zł, którą Powiat Grajewski otrzyma w ramach Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów Województwa Podlaskiego. 

Umowę ze strony Powiatu Grajewskiego podpisali Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, członek Zarządu Powiatu Grajewskiego Sławomir Jan Ginel, w zastępstwie Skarbnika - Marzena Krukowska Inspektor Wydziału Budżetu i Finansów Starostwa Powiatowego w Grajewie. Przy podpisaniu umowy obecna była Radna Sejmiku Województwa Podlaskiego Wanda Elżbieta Mieczkowska, a także Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury i Transportu Urzędu Marszałkowskiego Aneta Kostro-Wilczko. 

Powyższa inwestycja przewiduje przebudowę drogi powiatowej w miejscowości Pieniążki na długości 495 m, która obecnie jest w złym stanie technicznym i wymaga gruntownej modernizacji. Całkowity jej koszt oszacowany jest na 1 200 000,00 zł.

 

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (2)

co z drogą na Wojewodzin? istna tragedia!!!

Do XXX-jeżeli droga na Wojewodzin to tragedia to jak nazwać drogę do Grozim i dalej ? :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.