sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10968 wyświetleń

Projekt EFS w MCK w Grajewie

Beneficjenci projektu EFS w MCK OHP w Grajewie.

          Pierwszy dzień nowego roku szkolnego w Młodzieżowym Centrum Kariery w Grajewie rozpoczął się od zajęć z beneficjentami projektu „Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie – Rozwój – II edycja” współfinansowanego z EFS

          Na początku cykl zajęć zaczęła grupa z kategorii B, czyli osoby poszukujące pracy, następna będzie młodzież ucząca się z kategorii A. Celem pierwszych warsztatów w obu grupach jest przede wszystkim stworzenie efektywnie pracującego zespołu oraz zdiagnozowanie oczekiwań i potrzeb uczestników.
          Kolejne spotkania wprowadzą beneficjentów w świat rynku pracy i aktywnego poszukiwania zatrudnienia, a także nauczą świadomie kreować własną przyszłość. Ostatnim etapem 30 – sto godzinnego szkolenia będą warsztaty przygotowujące młodzież do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.
Doradca zawodowy MCK życzy beneficjentom wytrwałości w realizacji hasła stworzonego podczas pierwszych zajęć, tj. „Każdy z nas obawy ma, ale wie, że radę da!”.


Zdjęcie: Beneficjenci projektu podczas pracy zespołowej. MCK Grajewo, dn. 01.09.09 r.
Autor: Magdalena Sawicka – doradca zawodowy MCK Grajewo
Fot: Grzegorz Biadun – wychowawca ŚHP Grajewo

Komentarze (1)

BARDZOO DOBRZE !!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.