poniedziałek, 29 maja 2023

Kultura i rozrywka

Poznaj nas i naszą szkołę - SP1


29 marca 2011 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie odbył się dzień otwarty pod hasłem "Szeroko otwieramy drzwi”. Impreza była adresowana przede wszystkim do przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Spotkanie umożliwiło poznanie oferty edukacyjnej szkoły i dotychczasowych osiągnięć uczniów "Jedynki”.

Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji m.in. prezentacja multimedialna SP nr 1, przedstawienie i wiele interesujących zajęć. Dzieci uczestniczyły w lekcji języka angielskiego. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także zajęcia ruchowe oraz "Ciekawe zadania”. Goście obejrzeli nowoczesne pracownie, obiekty sportowe, plac zabaw.  Podczas spotkania uczniowie klas II i III zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i taneczne. Wszyscy z przyjemnością patrzyli na przedstawienie pt. "Szkolna rodzinka” oraz  na niezwykły pokaz taneczny.

Dzień otwarty to doskonała okazja, by zaprezentować walory szkoły i zachęcić potencjalnych uczniów  do wybrania "Jedynki”.

SP nr 1
fot. e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 29 maja 2023

Dzień Działacza Kultury

poniedziałek, 29 maja 2023

Wieści z SP2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.