niedziela, 1 października 2023

Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 10953 wyświetleń

Pożegnanie Absolwentów

Zespół Szkół nr 2 w Grajewie

100% uczniów klas maturalnych w dniu dzisiejszym ukończyło szkołę ponadgimnazjalną, co było okazją do wspólnego spotkania abiturientów, nauczycieli, rodziców i uczniów klas młodszych. Przygotowana przez klasę If część artystyczna sprowokowała różnorodne emocje: były łzy , wzruszenie, radość i śmiech. Gromkimi brawami nagrodzono ostatnią piosenkę odśpiewaną przez uczniów i ... nauczyciela. Wielu uczniów uhonorowano nagrodami, gratulacjami, dyplomami – doceniono nie tylko wyniki w nauce, ale  także  osiągnięcia w innych obszarach aktywności młodych ludzi. Niespodzianką okazał się pożegnalny występ absolwentek, które w bliskim sobie stylu hip-hopowym zaśpiewały o naszej szkole i swoich doświadczeniach podkreślając rolę nauczycieli, którzy mieli wpływ na ich życie.

Marzena Joanna Sulkowska

Komentarze (11)

było super jeszcze nie widziałam takiego pożegnania absolwentów

na prawde podobalo m i sie zakonczenie roku\szkolnego w naszej szkole szkoda tylko ze odchodzav tacy fajni kolesiev z 3b......wielkav szkoda ile to sie mona bylo z nimi nasmiac,nabawic na zawodach,dyskotekach,na waksah hmm....wroccie do nas

haha aska nie przesadzaj :D

a moze kiedys bysmy zobili jakis zjazd rocznikow od 2003:D pozdrawiam wszyskich z tej szkoly:) to byly naj ,....lepsze lata mego zycia....tesknie

bez kitu 3b na prawde fajna byla........

jestem za zjazdem :)...rocznika 2003 :)

dziękujemy Pawle i pani Beato za porzegnanie oraz podziękowania dla klasy 1 f od nas

Rzeczywiście nie sądziłam, ze mozna tak przywiązać się do naszej szkoły. a absolwenci ryczeli ze hej

było naprawde spoko..... szkoda że tak fajne osoby opuściły naszą szkołę... bedziemy za wami tesknić..... zrobienie takiego zjazdu to naprawde dobry pomysł :)

Hmmm... Według mnie odszedł rocznik, który na dobre zostawil w tej szkole ślad... Pożegnnie bylo ok, ale gromkimi brawami należy nagrodzić przede wszystkim Panią Beate z okazany trud, te wszystkie spotkania, które się odbywały spowodowały te rekacje: śmiech, łzy, radość i smutek. To dzięki niej klasa IF wypadła jak wypadła :D.
Absolwentom życzymy powodzenia na maturze i dalszych sukcesów w życiu. 3amy kiuki :*

3b? jak ja sie uczylam to ja bylam 3b a oni 2b.. moja klasa byla najlepsza najprzystojniejsi chlopcy :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.