sobota, 13 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 9340 wyświetleń

Pozbądź się elektrośmieci!


Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie przystąpił do konkursu ekologicznego, który ma na celu upowszechnianie wiedzy o potrzebie utylizacji sprzętu elektronicznego i elektrycznego, o ekologicznym gospodarowaniu odpadami oraz rozwijanie świadomości i wrażliwości ekologicznej wśród wszystkich grup społeczeństwa, a w szczególności wśród dzieci i młodzieży, ale również dorosłych mających bezpośredni wpływ na edukację młodego pokolenia (rodziców i nauczycieli).

Konkurs polega na aktywnej zbiórce elektrośmieci, czyli wszystkich zużytych bądź zniszczonych urządzeń działających na prąd lub na baterie, jak również samych baterii, świetlówek, tuszy i tonerów itp.


Z naszego doświadczenia wynika, że każdy ma pochowane coś w piwnicy, magazynku czy garażu, chcemy, aby nie wyrzucano tego na śmietnik czy do lasu, dlatego zachęcamy do aktywizacji dzieci tak, aby zmotywowały rodziców do lepszego gospodarowania odpadami.

Zachęcamy wszystkie osoby z terenu powiatu grajewskiego do wykorzystania szansy i pozbycia się elektrośmieci!


Punkt przyjmowania elektrośmieci:
Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie
19-230 Szczuczyn
ul. Szczuki 1
tel. 86 272 50 12


*Zapraszamy:
poniedziałek - piątek, w godz. 8.00 - 15.00

wtorek, 9 sierpnia 2022

Karaoke w GCK

Komentarze (4)

a w grajewie ktos wezmiew bo do szczuczyna mam za daleko?

taką akcję obiecal zrobić Pan Burmistrz w Grajewie wypowiedz słyszalam na antenie radia bialystok jesienią ubieglego roku, a tu narazie cisza. Czy to ma byc tylko obietnica?

wystarczy się dokładnie dowiedzieć panie inteligencie a nie od razu mieszać w to burmistrza

A gdzie dokładnie je zostawiać?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.