sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10483 wyświetleń

Poszukiwani świadkowie

Policjanci zespołu ds. wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Grajewie prowadzą postępowanie dotyczące zdarzenia drogowego zaistniałego 9 grudnia 2016 roku pomiędzy godziną 07:30 a 07:50 na przejściu dla pieszych usytuowanym na ul. Ełckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Mickiewicza w Grajewie.

W podanym czasookresie kierująca samochodem osobowym nieznanej marki, koloru białego, nie ustąpiła pierwszeństwa znajdującej się na przejściu dla pieszych na ul. Ełckiej w Grajewie, 15 – letniej uczennicy pobliskiego gimnazjum. Po zdarzeniu kobieta udzieliła pierwszej pomocy pokrzywdzonej, a następnie podwiozła dziewczynkę pod szkołę. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że kobieta chciała podać swoje dane kontaktowe, jednak 15-latka z tego nie skorzystała.

Zajmujący się zdarzeniem policjanci z wydziału prewencji, poszukują kobiety kierującej ww. samochodem koloru białego, a także świadków, którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Grajewie tel.(86) 474 18 24, (86)474 18 30 lub do dyżurnego najbliższej jednostki Policji.

Komentarze (8)

Może Policja wpłynie na lokalne władze aby przestawiły automatykę oświetlenia miasta gdyż ona wyłącza się jak jest jeszcze szarówka. Tak się składa, że ludzie wtedy idą i jadą do pracy i spotykają się na przejściach dla pieszych. Ponadto przejścia dla pieszych powinny być lepiej doświetlone bo nie widać pieszych zwłaszcza gdy światła jadących z przeciwka pojazdów oślepiają, a w deszcz to jest loteria szczęścia.

No to nie rozumiem niechciala danych to nic się niestalo lub była winna nastolatki? Po fakcie szukanie kobiety dziwne

Witajcie, pani zachowała się wspaniale, myślę że wszystko w porządku, humanitarnie, opiekuńczo. Franka napisała o problemach z zauważeniem pieszych i "pocieszyło mnie" że inni kierowcy tez tak widzą. Naprawdę wieczorem czy rano ciemnica, deszcz leje jezdnia odbija, światła rażą plus zaparowane szyby nawet trochę od środka, i człowiek który wtargnie i tragedia gotowa. Żeby nie było jeżdze w takich warunkach nawet 40 czasem lekko mniej, gdy ktoś na czarno zamyślony nagle ZJAWi SIĘ oj ciężko...

Nie dziwne. Ktoś chce wyciągnąć kasę.

daj im świadka a oni dupę grzeją na komendzie i nic nie robią darmozjady a za robotę niech się wezmą a nie na gotowe i tylko jaja grzeją i piszą aby zbyć człowieka porządnego a oszustów kryć

No rodzice dowiedzieli się o wszystkim to teraz kasy chcą, kobieta chciała podać dane skoro dziewczynka nie skorzystała to po co drążyć temat

Moim zdaniem 15 latka to już nie dziewczynka(bynajmniej widać to za oknem ich zachowanie,sposób bycia oczywiście nikogo nie obrażając)....także była świadoma tego gdy stwierdziła że nie potrzebne są jej dane pani... Także w czym problem bo rodzice pazerni na kasę to teraz szukają świadkow hehe. Nie długo ktoś sobie przypomni że och dziecko było potrącone kilka miesięcy temu i też będzie szukać świadków a może coś skapnie do portfela...brak słów.

Dajcie spokój. Pewnie mandat chcą wlepic.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.