Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 13918 wyświetleń

Porządki na Wiktorowie

Miasto zagospodarowało teren na os. Wiktorowo w Grajewie.

Został wykonany remont nawierzchni parkingu i chodników. Zakres robót obejmował rozebranie nawierzchni chodników (ponad 300 m2), obrzeży trawnikowych - 321 m, nawierzchni parkingu i placów z płyt drogowych ponad 100 m2 oraz krawężników. Ustawiono 355 m obrzeży chodnikowych, wykonano 370 m2 nawierzchni chodników z kostki polbruk grubości 6 cm, ustawiono 64 m krawężników betonowych. Wykonano też 400 m2 nawierzchni parkingu z kostki polbruk gr. 8 i 6 cm

Pracownicy komórki ds. zieleni przy Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji, również zatrudnieni na prace interwencyjne, uporządkowali tereny zielone. Zagospodarowany obszar to 2 tys. metrów. Same nasadzenia na ok. 800 zł to łącznie 112 sztuk drzewek i krzewów.

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (9)

Wszystko pięknie wyliczone..a gdzie mają bawić sie dzieci i jak wygląda teren za blokami..wystarczy zajrzec..typowa robota Grajewska..z przodu jako tako a z tyłu..lepiej nie mówic..no i jak dojść do Wiktora..może Pani Prezes powie..bo ogrodzenie bezsensu ale zaj.....tylko ciekawe po co..na pewno nie dla mieszkańców

Gdzie te 112 drzewek. Moze posadzone ale na prywatnych działkach. Wielkie prace. Zapraszamy pod blok 60 tez na ul. Wiktorowo. Od ponad 24 lat nic nie jest robione. Parking wyglada jak na budowie. Z czego to sie cieszyć. ADM nie posadził przy tym bloku żadnego drzewka.

Piękne zdjęcie Wiktorowa od czoła...a czemu nie ma zdjęcia z drugiej strony bloków...pozdrowienia dla ADM...

Przed blokiem w końcu ładniej, ale auta na parkingu się nie mieszczą, bo gdy się popatrzy jak co poniektórzy parkują to ręce opadają.
Bardzo prosiłbym, aby ADM zorganizował trochę farby drogowej i wymalował pasy do parkowania. Inaszej to każdy rozkracza się na środku i w nosie ma innych.

Pytam się również kto to kontroluje? Pieniądze z Urzędu, a ktoś słusznie zauważył że 112 drzewek czy krzewów tutaj nie ma. Może z 70 naliczymy... Gdzie reszta?

Chcecie przejscia do Witkora? Heh dobre...wszyscy mają Was w nosie, patrząc przez wspomniane dojście, po ceny jakie są w tej żałosnej jaskółce. Wszystkie mniejsze sklepy w grajewie poupadają, a wtedy to już tylko do biedronki spacerki się zaczną.
A poza tym tematem ludziom jeszcze tesco, kauflanda sie zachciewa...no dobre dobre. Czy Wy macie w ogóle świadomośc jak oddziałuje to na podatki miasta? Wszystko z Grajewa wypływa, to jest za małe miasto na 5 obiektów wielkopowierzchniowych...oby nie wiecej.

Zapytany przezemnie pewien pan z ADMu o jakie kolwiek remonty w bloku 60 na Wiktorowej oznajmił,że brak funduszy,to w takim razie gdzie są to pieniądze które mieszkańcy płacą za czynsze (bardzo wysokie) i fundusze remontowe.Od czasu istnienia tego bloku były malowane 2 może 3 razy klatki schodowe i wymienione drzwi w tychże klatkach,a blok stoi juz prawie 24 lata,parking wygląda tragicznie żadnych koszy na śmieci.Skoro brak na wszystko pieniędzy to te bloki są może dla ADMu przysłowiową kulą u nogi więc niech oddadzą lokale tak jak spółdzielnia za "złotówkę" mieszkańcom,a oni stworzą wspólnotę mieszkaniową i znajdą się fundusze na remonty i inne rzeczy.
Elo...elo...bardzo cieszymy sie ze zmian na naszym osiedlu:) i CHCEMY PRZEJSCIA DO WIKTORAAAAAAAAAAAAA !!>wrrrr

Państwo RADNI. macie komisję rewizyjną, wiecie jakie są wasze uprawnienia. Sprawdzcie dokumentację i rzeczywistość na Wiktorowie. Papier wszystko przyjmie.
Mamy tak zacnych radnych z tego rejonu, ze nikt ich tu nigdy nie widział.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.