Wiadomości

Policyjne kroniki

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W GRAJCIE informuje o wybranych zdarzeniach zaistniałych na terenie jej działania w okresie czasu od 15-17.05.2004 roku


1. W dniu 15.05.2004 roku n/n sprawcy dokonali kradzieży parasola reklamującego piwo LECH znajdującego się w Grajewie przy ul.Piłsudskiego \" Bar przy kominku \". Wartość strat to 500 złotych.


2. W nocy z l4/15.05.2004 roku n/n sprawcy dokonali kradzieży siatki maskującej zawieszonej na rosnących drzewach okalających obrodzenie stadionu WARMII w Grajewie przy ul.Piłsudskiego. Wartość strat to suma 1500 złotych.

Sprawy prowadzą policjanci KPP Grajewo. W imieniu prowadzących proszę o przekazywanie telefonicznych informacji mogących pomóc w ustalenia sprawców.

W ostatnim okresie czasu nasiliły się kradzieże dokonywane przez nieletnich i osoby bezrobotne. Łupem sprawców padają źle zabezpieczone pomieszczenia, w których gromadzony jest złom bądź inne przedmioty magazynowane na później. Bądźmy przezorni i dbajmy o swoje mienie, gdyż jest to najlepszy sposób ich zabezpieczenia.

Zwracamy się z prośba do mieszkańców miasta i powiatu o informowanie Policji o zdarzeniach mających wpływ na stan bezpieczeństwa. Każda informacja zesłanie sprawdzone i wykorzystana.


dla e-Grajewo KPP Grajewo
Zaginiona Kasia W. od piątku wieczorem (14.05.04 r.) jest już w domu. Rodzice dziękują za wszelką pomoc.

e-Grajewo

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.