piątek, 21 czerwca 2024

Sport

  • 6 komentarzy
  • 8552 wyświetleń

Policjanci z Grajewa na II miejscuW Grajewie odbył się III Turniej Piłki Nożnej o puchar Przewodniczącego NFZZ przy KPP w Grajewie. Mundurowi zmierzyli się z funkcjonariuszami z Ełku, Moniek, Aresztu Śledczego oraz przedstawicielami Urzędu Miasta w Grajewie i ZS Nr 2 w Grajewie. Grajewscy policjanci zajęli II miejsce.


W minioną sobotę w Grajewie na boisku przy ulicy 11-go listopada odbył się III Turniej Piłki Nożnej o puchar Przewodniczącego NFZZ przy KPP w Grajewie. Do rywalizacji stanęli policjanci z Grajewa, Ełku i Moniek, funkcjonariusze Aresztu Śledczego, pracownicy Urzędu Miasta w Grajewie oraz przedstawiciele ZS Nr 2 w Grajewie. Po zaciętej walce turniej wygrała drużyna Aresztu Śledczego w Giżycku. Natomiast II miejsce zajęli policjanci z Grajewa. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z Ełku. Grajewscy funkcjonariusze po raz kolejny godnie zaprezentowali swoją jednostkę oraz dali przykład wszystkim dowodząc, że ruch to zdrowie i pozytywna energia. Po zakończonych zawodach organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników i kibiców na gorącą grochówkę.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną rywalizację, a najlepszym składamy serdeczne gratulacje – oficer prasowy KPP w Grajewie

Komentarze (6)

A ilu policjantów grało w ich drużynie,zdaje się że aż dwóch?

ja na zdjęciu naliczyłem sześciu

Gratuluje jeszcze raz Chłopaki :)

ja na zdięciu widzę samych policjantów z Grajewa, nawet dwóch wręczających to policjanci

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.