Sport

Policjanci będą kopać

  W sobotę 13 sierpnia o godz. 9 rozpocznie się na Orliku przy szkole przy ul. Kilińskiego turniej drużyn amatorskich policjantów i nie tylko. W tym roku będzie to już trzecia edycja piłki nożnej rozgrywanej przez policjantów i ich przeciwników z okazji Dnia Policji na Orlikach. Zagra sześć zespołów: policjanci z Ełku, Grajewa, z aresztu Śledczego z Giżycka, Sung-San Ełk, drużyna nauczycieli z siódemki, prokuratorzy z Ełku. Będą walczyli o puchar przewodniczącego Zarządu Terenowego Związków Zawodowych Policji w Ełku.


- Od 1999 roku staram się uaktywniać policjantów w propagowaniu piłki nożnej – wspomina asp. Paweł Budnik z Komendy Powiatowej Policji w Ełku. - Gramy towarzysko w różnych turniejach halowych piłki nożnej. Do powstania Orlików graliśmy towarzysko na Święto policji tylko z zawodnikami Aresztu Śledczego z Giżycka. Wcześniej jeszcze z piłkarzami amatorami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Ełku. Na zwykłe boiska ciężko jest zebrać co najmniej 13 amatorów. Orliki dały nam równą powierzchnię i pozwoliły na mniejsze  bo nawet tylko sześcioosobowe składy.
Janek Kalbarczyk

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.