Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 13374 wyświetleń

Podbili Poznań Game Arena

Informatycy z Niećkowa podbili Poznań Game Arena 2009

 W dniach 16-18 października 2009 r. odbyły się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Multimediów i Rozrywki Poznań Game Arena. Podobnie jak w roku ubiegłym nasi uczniowie, wraz z grupą nauczycieli byli tam obecni. Sześćdziesięcioczteroosobowa reprezentacja naszej szkoły była najliczniejszą grupą zorganizowaną. Po dziesięciogodzinnej podróży byliśmy jednymi z pierwszych przy wejściu.
 Po raz kolejny PGA zaoferowało zwiedzającym moc atrakcji i różnorodności, a nasi uczniowie nie próżnowali. Brali udział w konkursach i turniejach gier z sukcesami. Już w sobotę Michał Perkowski i Radosław Makuszewski walczyli w eliminacjach turnieju Counter Strike 1.6.; Michał awansował do niedzielnego finału, a Radek odpadł w eliminacjach po zażartej walce z … Michałem. Niedziela okazała się być dniem „naszych” w finałach turniejów CS 1.6 organizowanych przez firmy ASUS oraz IceBox. Bezkonkurencyjny był Michał, który wygrał finał gry 1vs1 z ogromną przewagą. Para Michał&Radek w finale gry podwójnej zmiażdżyła przeciwników wygrywając 36:8. W efekcie wyjechali z nagrodami rzeczowymi (sprzęt komputerowy i najnowsze gry) na łączną kwotę ok. 1500zł.
 Również inni uczniowie walczyli w konkursach z sukcesami. Konkurencji nie miał Michał Tyszka w konkursie Beat-Box’owym, a zespół ZS Niećkowo został owacyjnie przyjęty podczas pokazu w grze Guitar Hero. Dodatkowa wygrana w konkursie na najlepszą scenę akcji dała pełną satysfakcję z udanej imprezy.
 Mimo kryzysu czołowi producenci sprzętu i oprogramowania oraz organizatorzy gier fabularnych (Warhammer) i zawodów Paintball’owych stanęli na wysokości zadania. Za rok kolejna impreza pod hasłem PGA i na pewno nie zabraknie tam licznej reprezentacji Zespołu Szkół w Niećkowie.

fot. Arkadiusz Bogdan – nauczyciel ZS w Niećkowie, organizator wyjazdu

Komentarze (3)

Maku lepszy od pyrka.Do tego wygral 1o1 na asusie

Odrobinę przesadzili, ale zwycięstwo jest : ]

"a zespół ZS Niećkowo został owacyjnie przyjęty podczas pokazu w grze Guitar Hero" Baaaaaaaaaaaaaardzo owacyjnie :)
A gościu, który prowadził Guitar Hero był powalający ;P

Pe Gie A ;]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.