czwartek, 30 maja 2024

Sport

  • 1 komentarzy
  • 3535 wyświetleń

Piłkarze WARMII w Przedszkolu

Z okazji jubileuszu 100-lecia Klubu Sportowego WARMIA Grajewo Piłkarze Klubu, Trener oraz członek Zarządu odwiedzili Niepubliczne Przedszkole nr 1 "Akademia Dobrego Startu " w Grajewie, rozpoczynajac tym samym cykl spotkań z Przedszkolami Miasta Grajewo.    

Dzieci wzięły udział w ciekawej dyskusji na temat piłki nożnej. Było dużo pytań zadawanych przez maluchów, na które bardzo chętnie odpowiadali zawodnicy i trener.

Przedszkolaki zobaczyły również prawdziwe buty piłkarskie - korki, poznały ich rodzaje i wykorzystanie. Bramkarz Łukasz Sobolewski pokazał dzieciom profesjonalne rękawice bramkarskie, a pomocnik - Bartek Bukowski kilka sztuczek z piłką.

 

Chętne dzieci mogły wziąć udział w konkursie strzeleckim, za które otrzymały nagrody sponsorowane przez Klub Sportowy WARMIA Grajewo.

Na koniec przedstawiciele Klubu na ręce Pani Dyrektor wręczyli pamiątkową koszulkę, a zawodnicy zaczęli rozdawać autografy.

Akademia Dobrego Startu dziękuję za przybycie i życzy kolejnych 100 lat samych sukcesów

Komentarze (1)

Super, niech od najmłodszych lat kibicują swojej drużynie. Tak trzymać. Czy ktoś pokazał dzieciom oryginalną choinkę o zapachu kokosowym do malucha?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.