niedziela, 14 kwietnia 2024

Sport

  • 1 komentarzy
  • 2753 wyświetleń

Piłkarze WARMII w Przedszkolu

Z okazji jubileuszu 100-lecia Klubu Sportowego WARMIA Grajewo Piłkarze Klubu, Trener oraz członek Zarządu odwiedzili Niepubliczne Przedszkole nr 1 "Akademia Dobrego Startu " w Grajewie, rozpoczynajac tym samym cykl spotkań z Przedszkolami Miasta Grajewo.    

Dzieci wzięły udział w ciekawej dyskusji na temat piłki nożnej. Było dużo pytań zadawanych przez maluchów, na które bardzo chętnie odpowiadali zawodnicy i trener.

Przedszkolaki zobaczyły również prawdziwe buty piłkarskie - korki, poznały ich rodzaje i wykorzystanie. Bramkarz Łukasz Sobolewski pokazał dzieciom profesjonalne rękawice bramkarskie, a pomocnik - Bartek Bukowski kilka sztuczek z piłką.

 

Chętne dzieci mogły wziąć udział w konkursie strzeleckim, za które otrzymały nagrody sponsorowane przez Klub Sportowy WARMIA Grajewo.

Na koniec przedstawiciele Klubu na ręce Pani Dyrektor wręczyli pamiątkową koszulkę, a zawodnicy zaczęli rozdawać autografy.

Akademia Dobrego Startu dziękuję za przybycie i życzy kolejnych 100 lat samych sukcesów

środa, 10 kwietnia 2024

BIEG WILKA 2024

Komentarze (1)

Super, niech od najmłodszych lat kibicują swojej drużynie. Tak trzymać. Czy ktoś pokazał dzieciom oryginalną choinkę o zapachu kokosowym do malucha?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.