Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 9732 wyświetleń

Piknik ekologiczny

W sobotę 19 maja w starym parku w Szczuczynie odbył się piknik ekologiczny. Na festyn przybył Burmistrz Szczuczyna Pan Artur Kuczyński, który wskazał politykę ekologiczne gminy. W czasie imprezy młodzież rozdała ulotki o tematyce ekologicznej przygotowanie przez Urząd Miasta.

Na festynie gościliśmy zaprzyjaźnioną Bibliotekę Samorządową z Radziłowa. Dzieci wraz z opiekunami zwiedziły Muzeum Pożarnictwa, podwórko militarne Pana Jerzego Niklińskiego oraz czynnie uczestniczyły w konkursach zorganizowanych tego dnia  („Kreacje z odpadów” i „Zabawek z byle czego”). Imprezę swoimi występami uświetniły zespoły „Kolorowy tabor” ze Słucza oraz „Stokrotki” z Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie.

Imprezę zorganizowała Biblioteka Miejska w Szczuczynie oraz Urząd Miasta w Szczuczynie. Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu festynu: Adamowi Jaguszowi, Iwonie Zarzeckiej, Dorocie Karwowskiej, Henrykowi Michalikowi z Ełku, Andrzejowi Masłowskiemu, Czesławowi Niebrzydowskiemu. Szczególnie serdecznie dziękujemy za wielką hojność i wrażliwe serce państwu Jolancie i Dariuszowi Niebrzydowskim.

Serdecznie dziękujemy Panu Januszowi Marcinkiewiczowi dyrektorowi  Miejskiego Domu Kultury w Szczuczynie za oprawę techniczną imprezy.

Organizatorzy.

 

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (3)

Brawo Szczuczyn za takie atrakcje ;D

Brawo Radziłów > Dziękujemy za występy !!!

Kolorowy tabor-super, ale stokrotkom to dobierzcie repertuar na poziomie występujących, a nie ,,Mydełko Fa" itp.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.