sobota, 2 lipca 2022

Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 26147 wyświetleń

"PIECUCH CAFE" dla Kajtka

Zbiórka na leczenie i rehabilitację Kajtka Jurkowskiego

Kajtek Jurkowski - trzynastoletni syn Beaty Harasimowicz - został ciężko poszkodowany w wypadku samochodowym, w którym zginął jego tata. Kajtek jest teraz w krakowskiej klinice VOTUM REHA PLUS, z każdym dniem lekarze i rehabilitanci dają mu coraz więcej szans na normalne życie.

Kajtek musi wyzdrowieć, żeby być podporą dla swojej mamy i młodszej siostry. Rehabilitacja będzie długa i kosztowna.
Pomóżmy mu!


Beata Harasimowicz pochodzi z Grajewa, tu ukończyła Liceum Ogólnokształcące. Związana m. in. z Telewizją Polską, obecnie znana jako reżyser wielu programów kabaretowych.


W NIEDZIELĘ 6 września 2009 r. odbyło się specjalne spotkanie w "PIECUCH CAFE". Organizator zaprosił na wieczór przy muzyce na żywo.  Wojciech Kozikowski  charytatywnie zagrał i zaśpiewał  utwory Stachury i Kaczmarskiego, pomagali mu koledzy z Kozanostry.

Cały utarg uzyskany w tym dniu został przekazany na pomoc Kajtkowi i Beacie. Ogromne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji i zechcieli ofiarować datki.


"PIECUCH CAFE"
Grajewo, ul. Mickiewicza 6d/3
tel. 086 272 40 00

Komentarze (9)

Beata -trzymaj się - w którymś momencie to się jakos wyprostuje -dasz radę, bądź dzielna - współczujemy ci

jeśli to prawda a nie marketing ...to pochwalam ,(mam na myśli zebrany utarg !)pofatyguję się osobiście- szkoda tylko ,że o Beacie dowiadujemy się przez pryzmat jej nieszczęścia...

Pochwalam inicjatywę, brawo. W obliczu nieszczęścia należy sobie pomagać, tak jak robi to w tym momencie Piecuch. Jestem pod wrażeniem ! Tego jeszcze nie było. Na pewno przyjdę .

NO tak nie było słychać żeby akiś bar czy pizzeria zbierał tak na akich cel Brawo dla Piecucha Tak tzrymacie a jedzonko macie wspaniałe

było super będę przychodził na ciechana do końca świata i jeszce dłużej;)

W imieniu Beaty i Kajtka - BARDZO DZIĘKUJEMY

Wspaniała inicjatywa i świetny lokal Smacznie i z klasą Polecenia wart :-)

Bardzo mi przykro Beato. Dopiero sie dowiedzialem.

Pozdrawiam Ele z rodzina i ciocie Lonie

Peter Harasimowicz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.