Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11694 wyświetleń

PEC informuje odbiorców c.o.


Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Grajewie informuje wszystkich odbiorców ciepła miasta Grajewo,

że w okresie od 16 maja do 30 września 2012 r. mogą nastąpić chwilowe przerwy w dostawie ciepłej wody użytkowej. 


Przerwy te mogą być spowodowane realizacją inwestycji pn.: "Poprawa efektywności energetycznej systemu ciepłowniczego Miasta Grajewo oraz sprawności przesyłu i dystrybucji energii cieplnej poprzez modernizację sieci i węzłów cieplnych”, polegającej na budowie sieci cieplnej preizolowanej o długości 12 415,20 mb zastępującej wyłączaną z eksploatacji istniejącą sieć kanałową lub wymianie węzłów cieplnych.

Za spowodowane utrudnienia przepraszamy
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.
19-203 Grajewo, ul. Targowa 2, tel. / fax 86 272 23 88

 


Komentarze (11)

To chyba jakieś kpiny ! a koszty nam ktoś z tego tytułu obniży ? ja Che wiedzieć dokładnie - kiedy nie będzie ciepłej wody ! Bo dziś rano musiałam kąpać się w zimnej ;/

ok ale w jakich godzinach tej wody nie będzie , jest godzina 18 40 i na centrum od 15 wody brak

no tak lepiej póżno niż wcale ta inwestycja powinna już20lat temu być

Jak ma nie być wody to szanowny panie dyrektorze PEC proszę zakręcać zawory, a nie puszczać zimna wodę zamiast ciepłej, bo my ludzie za to płacimy. Czy chwilowe przerwy to np. kilka godziń dzis na CENTRUM???, Kto za to zapłaci, że odkrecajac kran z ciepła woda- mamy zimną , a musimy płacic za ciepła! Proszę zmienić sposób informacji mieszkańców osiedli na bardziej szczegółowy , z wyznaczeniem przyblizonych godzin braku ciepłej wody, bo inaczej zapweniam pana pozew zbiorowy i skończy pan w sadzie!

Sześć /6/ godzin to nie jest: /chwilowe przerwy w dostawie ciepłej wody użytkowej./ !!

przeżywacie, to jak maja zrobić, nno jak? jak nie będziesz miał wody ciepłej to ci nikt za nią nie policzy -phi i tyle, jakie koszty, że sobie pleców raz nie umyjesz?

Popieram poprzednią wypowiedź. Proszę zakręcać zawory ciepłej wody, jak ma jej nie być a nie naciągać ludzi na koszty a sobie nabijać kieszeń!

Ot wielkie Pany się porobili a jeszcze nie tak dawno wodę wiaderkiem nosili i oszczędnościowo w misce się myli .

straus ...chyba właściwie nie rozumujesz ....nie wiedząc że ciepłej wody nie ma (a skąd mogę wiedzieć skoro jest powiedziane: " w okresie od 16 maja do 30 września 2012 r. mogą nastąpić chwilowe przerwy w dostawie ciepłej wody użytkowej.")odkręcam kurek ciepłej wody....leci zimna...myślę ...ok zwykle to to w rurze stało jest już zimne, a ciepła leci za chwilę ...więc czekam....i nic ...zimna...STRAUS zadam ci teraz pytanie - w takiej sytuacji za jaką wodę płacę (a dla ułatwienia dodam, że obraca się licznik z oznaczeniem CZERWONYM)?

CENTRUMM Płacisz ale nie dla PECu tylko Spółdzielni za czerwony licznik. Pec płaci dla Spółdzieli za GJ podgrzanej wody a jak nie podgrzeje to nic nie zarabia więc tak naprawdę spółdzielnie zarabiają :)

http://www.tvp.pl/bialystok/informacje/obiektyw/wideo/18052012-godz-1830/7406587
Coś o Grajewie w Obiektywie czas: 10:26

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.