sobota, 22 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 11812 wyświetleń

Parada motocykli

W sobotę 28 czerwca 2008r. w Rajgrodzie odbyła się parada motocykli oraz pokaz jazdy. Impreza została zorganizowana w ramach Ogólnego Zlotu Motocyklowego „ELK 2008”, który odbywał się w dniach 27 – 29 czerwca w Ośrodku Wypoczynkowym "ŁABĘDŹ" koło Rajgrodu.

Trasa parady, na czele której jechał policjant, przebiegała ulicami Rajgrodu. Licznie zgromadzona publiczność podziwiała około dwustu różnego rodzaju motocykli, które przejechały przez miasto. Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz jazdy, w którym motocykliści zachwycali publikę swoimi umiejętnościami. Pokaz, który był finałem parady odbył się na boisku przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Rajgrodzie. W ramach pokazu odbyły się między innymi następujące konkurencje: wyścig „wolna jazda”, „toczenie beczki”, „slalom z jajkiem”. Popisowym numerem był pokaz kaskaderskiej jazdy quadem.

Galeria zdjęć

Parada motocykli to nie jedyna impreza tego dnia w Rajgrodzie. W dniach 28 i 29 czerwca 2008 r. rozgrywały się też w Rajgrodzie XXV Integracyjne Regaty Żeglarskie o „Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego”.

Komentarze (4)

Było super ;)

Takie imprezy są potrzebne wszędzie, kiedyś myślałem o zebraniu ludzi i przejechaniu sie po kilku miastach nie koniecznie jakimiś wielkimi motorami przecież tyle teraz jeździ skuterów i innych takich pojazdów.Jeżeli byli by chętni to piszcie tu na razie.

Prawie Jak Ruff Ryders W USA !

ja bardzo lubie patrzec na motocykle , motory to pasja moja

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.