Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 12984 wyświetleń

Pandy spotkały się w Grajewie

Spot miłośników samochodów  Fiat Panda, odbył się 25 lutego br. na parkingu sklepu Lidl w Grajewie.

Organizatorem był Panda Club Polska.

 

http://www.pandaclubpolska.pl/

               Z przyjemnością zapraszamy wszystkich na Drugi Ogólnopolski Zlot Panda Club Polska, który odbędzie się w Sulejowie w ośrodku Anpol w dniach 25-27 maj 2012r. Zlot trwa 3 dni, jednakże uczestnictwo we wszystkich dniach nie jest obowiązkowe. Organizatorem jest Panda Club Polska co nie oznacza, że jest to spotkanie zamknięte, a wręcz odwrotnie. Zapraszamy wszystkich klubowiczów oraz sympatyków klubu, zarówno tych obecnych jak i byłych oraz osoby im towarzyszące. Organizacją zlotu zajmuje się Huczas (Hubert), mch24 (Michalina), oraz administratorzy forum ( Amino, Vito) jeśli macie jakieś pytania proszę pisać do nich przez forum lub e-mail Huczas - kwaterunek witkowski.007 [@] gmail.com

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (3)

Pozdrawiam właścicieli Pand.Ja jestem tylko jej pasażerką ale to miły samochód tak jak miś. Tym samochodem z mężem podróżujemy po całej Polsce od kilku lat. Jest okey.

Panda jest super. Mogę polecić ten samochód wszystkim. Podróżuję nim po całej Polsce i nie ma problemów.

innymi fiatami można wpadać??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.