Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 9754 wyświetleń

OVER THE TOP 3

THE WORLDWIDE BATTLES

Fair Play Crew, Stowarzyszenie „Engram” we współpracy z Agencją „Sick Step” dumnie prezentuję trzecią, światową edycję „OVER THE TOP 3”, która po miesiącach przygotowań wreszcie wchodzi na scenę!

W tym roku organizatorzy (czyli nasi Grajewscy tancerze) postanowili zaprosić bboys z całego świata, którzy wyróżniają się świeżym, oryginalnym stylem tańczenia. Każda z walk została skrupulatnie przemyślana i przygotowana. I tak o to w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku pojawią się bboys ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Ukrainy, Polski, Finlandii, Francji, Holandii oraz Bułgarii.

Nie ma sędziów, nie ma limitu czasu, nie ma nikogo, kto rozwiązał, by sprawę za walczących wojowników. Jest dwóch bboys, którzy za wszelką cenę muszą udowodnić swoją wartość poprzez swoją mądrość, spryt, sprawność umysłu i umiejętności. Kto nie podoła, zostaje bezlitośnie wykończony przez swojego przeciwnika, co można było zobaczyć na poprzednich edycjach „OVER THE TOP”.

Organizatorzy w tym roku zadbali również o wszystkich bboys & bgirls, którzy przyjadą wspierać imprezę.

Przez cały weekend dostępna będzie sala w studiu tańca „FAIR PLAY CREW” w której bboys & bgirls będą mogli jeść, spać, trenować i znowu jeść, spać i trenować.

W piątek, dzień przed imprezą główną odbędzie się druga edycja „THE OCTOGON POLAND 2008”, a zwycięzca otrzyma bilet lotniczy na finałowy turniej w Szwajcarii. Dodatkowo podczas zwodów odbędzie się konkurencja „okręg śmierci” w której do wygrania będzie gotówka.

Przed samym turniejem „The Octogon Poland 2008” odbędzie się specjalna dyskusja panelowa na wybrane tematy, w której udział wezmą zaproszeni goście specjalni m.in. Lil John (USA). Tuż po niej odbędą się warsztaty z Bboy Ata (Finlandia) oraz ze wspomnianym już wcześniej Lil John (USA).

Wieczorem zapraszamy na oficjalne before party „Over The Top 3” (info niebawem).

Poprzednia edycja „Over The Top” zdecydowanie zrobiła furorę, jednak w tym roku dopiero będzie się działo!

Zapraszamy!

Obejrzyj też trailery z poprzednich edycji:


Komentarze (4)

no, no ciekawie sie zapowiada ;D, czyli to wszystko w Białym tak, tyleże Grajewscy organizatorzy.?

tak to bedzie w białym wszytsko tyle ze wlasnie miedzy innymi Fair Play Crew jest organizatorem tej imprezy, zapowiada sie jeszcze lepsza masakra niz rok i 2 lata temu:D:D najlepsi tancerze na swiecie, no po prostu nie mozna przegapic:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.