piątek, 8 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10263 wyświetleń

Otwarte drzwi w SP2

Dnia 25 kwietnia 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. A.Mickiewicza w Grajewie odbyły się ;OTWARTE DRZWI; dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w urozmaiconych zajęciach:
matematycznych,
informatycznych,
gimnastyki  korekcyjnej,
języka angielskiego
języka niemieckiego, 
muzyczno-ruchowych,
plastycznych, 
polonistyczno-teatralnych,
logopedycznych.

Zwiedziły także kolorowe sale nauczania zintegrowanego, obejrzały gabinet logopedyczny, pracownię informatyczną, bibliotekę szkolną, świetlicę, salę do gimnastyki korekcyjnej oraz gabinet pedagoga
szkolnego.Przyszli uczniowie chętnie uczestniczyli we wszystkich zajęciach, a za udział w nich  otrzymywali pamiątkowe znaczki, upominki i przybory szkolne. Organizowane po raz kolejny OTWARTE DRZWI cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła duża frekwencja. 
Wierzymy, że 1 września 2006 roku dzieci, które nas odwiedziły, zasiądą w ławkach naszej szkoły. 

SP nr 2

Galeria zdjęć

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (2)

Kiedys, dawno , tez uczeszczalem do tego "zabytku", nie napisze ze uwielbialem "bude" , lecz teraz po latach moge powiedziec, ze pomimo iz, kadra cisnela (miedzy innymi p. Kazimierska, Woronowicz ) , to co mam to mam. Moze to nie wiele. lecz ??? , Zawsze z sentymentem wspominam tamte czasy, poprzez szkole jestem ustawiony w zyciu ,dzieki mym nauczycielom , skonczylem szkoly , i od kilku lat jestem w USA , gdzie pracuje i mam dobra prace, co bez tej, "starej budy" by raczej bylo niemozliwe, wiec jako "staruszek" SP 2 grajewo , proponuje nauka jako pierwsza , a na zabewe bedzie czas pozniej (odribinke - pozniej ). Pozdrawiam
Darek Gorski
jazeli masz ochote napisac to moj e-mail

goral0@poczta.onet.pl

a ja jestem w galerii zdjeć xD

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.