sobota, 2 lipca 2022

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 10372 wyświetleń

Otrzęsiny w PG nr 1

23 października br. na sali gimnastycznej w ZSM nr 1 w Grajewie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych gimnazjalnych. „Pierwszaki” musiały wykazać się wiedzą o swojej szkole oraz różnymi umiejętnościami, zadaniami do wykonania były m.in. zrobienie dla wychowawcy naszyjnika z makaronu i zjedzenie czekolady za pomocą sztućców. Zwyciężyła klasa 1 „c”. 
Na koniec wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście pasowani przez swoja starsza koleżankę na pełnoprawnych  uczniów gimnazjum, następnie złożyli podpisy pod tekstem ślubowania oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.
 
Galeria zdjęć


e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

AA to ja hehe ale imprea była udana ale mogla byc lepsza

Jaka szkoda już nie będzie kotków w szkole :):) ale i tak są przebojowi

Było super, szkoda że tak krótko. :(

zapomnieliście że po wszystkim była dyskoteka ;)

pozdrawiam Kasię z głównego zdjęcia w różowej koszulce która stoi na 3 miejscu :)) buśka :*:*

Do marlenka : Jeżeli uważasz ze mogla być lepsza to dlaczego nie dalass jakiejjjss np. propozycjii na roznego rodzajuu zabawyy ???...Zobaczymyy jak za rokk wywiazecie sie z otrzesin i czy bd je chwalic czy tez nie ... zastanow sie najpierw co piszesszzz oceniajacc too .. bo nie wiesz jak niektore osoby mogly sie nad tym napracawacc i nie uslyszecc nawett zee byloo to fajne e...

no niektóre się napracowały ale niektóre to sie tlyko sie obijały.

Było fajnie ale nic nie było zorganizowane :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.