wtorek, 16 kwietnia 2024

Sport

Odwołanie Tura odrzucone

W ubiegłym tygodniu zakończył się proces odwoławczy klubu TUR Bielsk Podlaski, który po porażce w Grajewie z WARMIĄ 2:3 w meczu rozegranym 10 sierpnia 2013 roku postanowił szukać punktów przy tzw. "zielonym stoliku".

Zarząd TURA nie mogąc pogodzić się z przegraną na boisku wystosował protest w sprawie udziału w meczu Mateusza Cybulskiego, który w dniu spotkania (w którym zdobył zresztą jedną z bramek!) nie miał ukończonych 16 lat. Pomimo tego, że zawodnik został przez nasz Klub zgłoszony zgodnie z procedurą ustanowioną przez potwierdzający zawodników do gry Podlaski Związek Piłki Nożnej w Białymstoku działacze z Bielska Podlaskiego domagali się zweryfikowania wyniku meczu na korzyść TURA.

W pierwszej instancji ich odwołanie odrzucił prowadzący rozgrywki Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie. Zarząd TURA nie rezygnował i zwrócił się do Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN w Warszawie, która po zapoznaniu się ze sprawą odrzuciła protest i podtrzymała decyzję W-M. Z.P.N. Decyzja jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie. Tym samym nasi piłkarze utrzymali zdobyte na boisku 3 punkty, wygrywając niejako mecz z TUREM po raz drugi…


Autor: Janusz Szumowski
http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

 


wtorek, 16 kwietnia 2024

BIEG WILKA NA BOISKU CZWÓRKI

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.