niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 3 komentarzy
  • 12919 wyświetleń

Obroniliśmy Mistrzostwo Polski

Ciechanów, Olsztynek w sobotę i Strękowa Góra w niedzielę to miejsca w których w miniony weekend (4-5.07.2009) wystartowali zawodnicy Maratonki Grajewo.

XXIX Ciechanowska Piętnastka  była jednak najważniejsza, gdyż marzyliśmy o obronie zdobytego przed rokiem Drużynowego Mistrzostwa Polski Ognisk TKKF na dystansie 15 km. Rosnąca forma sportowa oraz solidne przygotowania organizacyjne pozwoliły zrealizować cel w 100%. 


Na starcie stanęło ponad 150 biegaczy. Nasza dziesięcioosobowa drużyna w komplecie zameldowała się na mecie, chociaż 28 stopni dawało się we znaki. Maratonkę reprezentowali: Bogusław Andrzejuk (Białystok), Karol Krzyżanowski (Sołki), Edward Terebun (Bielsk Podlaski), Janusz Krause (Prostki), Świerdzewski Damian (Ostrołęka), Mirosław Wilkowski (Ostrołęka), Krzysztof Drężek (Grajewo), Monika Terebun (Bielsk Podlaski), Waldemar Szycik (Grajewo), Paulina Krawczyk (Prostki).
Najlepsza  piątka naszych biegaczy, licząca się w klasyfikacji drużynowej znalazła się w czołowej dwudziestce, a Boguś Andrzejuk zwyciężył indywidualnie. Pokonaliśmy m. in. gospodarzy, drużyny z Płocka, Sierpca, Łomży, Płońska. Ponadto w swojej kategorii wiekowej Karol Krzyżanowski i Edek Terebun zajęli odpowiednio drugie i trzecie
miejsce.
Za tydzień odpoczywamy, ale 25.07.09 licznie weźmiemy udział w 19 Nocnym Biegu Powstania Warszawskiego dla uczczenia 65 rocznicy tego wydarzenia.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych  - W. Szycik  "Maratonka"                           

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (3)

brawa dla wszystkich zawodnikow!!!

Brawa! Wydaje mi się, że za wszystkich mieszkańców Grajewa mogę powiedzieć : dziękuję za reprezentowanie naszaego miasta.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.