niedziela, 14 kwietnia 2024

Sport

  • 13 komentarzy
  • 11036 wyświetleń

Nowy trener Wissy Szczuczyn


    W środę Zarząd trzecioligowej Wissy Szczuczyn rozwiązał umowę o pracę z dotychczasowym trenerem zespołu Januszem Limbergerem. Na jego miejsce zatrudniono znanego piłkarza Dzidosława Żuberka.

    Dla wielu kibiców to pewne zaskoczenie, bo Limberger wprowadził szuczyńską drużynę w dobrym stylu z IV do III ligi. Po dziesięciu kolejkach Wissa zajmuje w grupie podlasko – warmińsko – mazurskiej III ligi 10 miejsce w tabeli mając na swym koncie 12 punktów (3 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki). W minionej kolejce jego drużyna zremisowała u siebie 1 : 1 z liderem grupy Mrągowią Mrągowo. Jednak życie trenerskie bywa wielką niewiadomą i Wissa na mecz z ŁKS – em 1926 Łomża w sobotę 6 października pojedzie pod okiem Dzidosława Żuberka.

   Nowy trener jest wychowankiem ŁKS – u Łódź. W zawodniczej karierze grał m. in. w Śląsku Wrocław, Lechii/Polonii Gdańsk, Piotrkovii Piotrków Tryb. W 2001 roku trafił do Jagiellonii Białystok, gdzie spędził kilka sezonów. Później występował w Ruchu Wysokie Maz., Sokole Sokółka, Pogoni Łapy i ostatnio w Romincie Gołdap. Teraz spróbuje swych sił na trenerskiej ławce.
                                                                                                                                          WJ

środa, 10 kwietnia 2024

BIEG WILKA 2024

Komentarze (13)

wyprowadzi Was na róg stodoły!

Jeszce Matsa zatrudnić zwolnic Ełk i Grajewo a wzmocnić Białystok i będzie KS Stawiski i Freskowita

Może wreszcie gra wissy się zmieni na bardziej ofensywną ,a nie tylko gra na swojej połowie, cofanie piłki z pola przeciwnika na swoją połowę i podawanie do bramkarza.Gra wyglądała tak jakby wissa grała na czas przy niekorzystnym wyniku dla siebie.Może wreszcie zaczną grać długą piłkie wykorzystując napastników a rozgrywający będzie zatrudniał pomocników i napastników z lewej jak i z prawej strony.Powodzenia dla nowego trenera.

powodzenia. tylko podawajcie wyniki meczow troche szybciej a nie po tygodniu
stary kibic

"Trener musiał zrezygnować ze względów rodzinnych - tłumaczy Janusz Marcinkiewicz, prezes Wissy "- hehehehehehehehe dobre!!!!!

Łks -WISSA 1:2 Oleee...

Zobaczymy w sobote powodzenia

To wreszcie dlaczego odszedł ten, który był dobry ? Tajemnica finansowa i basta. nie dzielił się, miał swoje zdrowe zdanie, czy nepotyzm. Względy rodzinne, choroba albo sraczka to dalej obrzydliwe względy łahahaha

do marcin !! i co ulżyło ci wyżyles się w internecie ? nie widzisz innego zycia poza swoim komputerkiem żal mi ciebie . Brawo Wissa super z Łomżą

Pytanie do prezesa i zarządu WISSY SZCZUCZYN i oczywiście do Władz miasta dla kogo jest zespół seniorów? 10% chłopaków jest miejscowych reszta za jakiś czas opuści klub i co wtedy? WSTYD za polityke prowadzona przez ludzi upoważnionych.

do życzliwy ?? wskaż mi jeden klub w 3 lidze gdzie grają sami wychowankowie ?? no własnie łyso ci bo nie ma takiego !! zajmij sie swoim zyciem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.