sobota, 28 stycznia 2023

Sport

  • 7 komentarzy
  • 4142 wyświetleń

Nowy sponsor Warmii Grajewo

W piątek 28 października w Warszawie przedstawiciele Zarządu KS WARMIA w składzie – Wojciech Dulgis, Janusz Szumowski, Mateusz Szumowski podpisali umowę sponsorską z firmą forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z Warszawy reprezentowaną przez Pana Prezesa Pawła Majewskiego. Firma forBET została tym samym Sponsorem Klubu Sportowego WARMIA Grajewo. 

W ramach umowy logotyp forBET pojawi się na koszulkach meczowych naszego zespołu, a od początku sezonu można go znaleźć w materiałach wydawanych przez nasz Klub, takich jak: bilety, plakaty meczowe oraz grafiki w artykułach i social mediach Klubu. Dodatkowo na Stadionie Miejskim im. WitoldaTerleckiego będzie obecny branding firmy. 

Wspólnie ze Sponsorem przygotowaliśmy na start współpracy dedykowaną promocyjną ofertę na zawieranie legalnych zakładów bukmacherskich dla wszystkich kibiców. 

Szczegóły oferty powitalnej dostępne pod linkiem:
https://promocja.iforbet.pl/landing-page/4cb7db4ba6 

Umowa została zawarta do końca obecnego sezonu z możliwością jej przedłużenia na kolejny. 

– Podpisanie umowy sponsorskiej z forBET to duży sukces Klubu. To dla nas zaszczyt, że tak duży partner zdecydował się dołączyć do naszego zespołu i grać z nami! Jesteśmy dumni z tego, że od dziś jesteśmy wspierani przez Firmę, która wspiera między innymi takie kluby jak RAKÓW Częstochowa, ŁKS Łódź czy ARKA Gdynia. Firmy bukmacherskie są na całym świecie ważnymi partnerami dla klubów piłkarskich, a my dzięki zawarciu umowy sponsorskiej mamy partnera z samego topu – powiedział Wojciech Dulgis, Prezes WARMII. 

– Wspieranie sportu na każdym poziomie rozgrywkowym to cel, który przyświeca nam od początku działalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Klubem Sportowym Warmia Grajewo i obiecujemy kibicom, że znajdą u nas wiele atrakcji dla siebie. Na początek rejestracja z kodem WARMIA przyniesie im dodatkowe profity. Liczymy, że współpraca przyniesie korzyści wszystkim stronom i z logiem forBET na koszulkach WARMIA Grajewo będzie odnosiła kolejne sukcesy – powiedział Paweł Majewski, Prezes forBET. 

forBET to legalny bukmacher oferujący zakłady sportowe online, jak również w punktach stacjonarnych. Firma działa w Polsce legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Swoją działalność forBET rozpoczął w lipcu 2016 roku. Jako nowoczesny legalny bukmacher, który dynamicznie rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe promocje oraz czynnie wspierający polski sport, zyskuje zaufanie tysięcy lojalnych graczy! 

Marka Zakłady Bukmacherskie forBET jest sponsorem głównym ŁKS Łódź, ARKI Gdynia i Warsaw Sport Group, sponsorem strategicznym RAKOWA Częstochowa, oficjalnym sponsorem organizacji esportowej x-com AGO, sponsorem tytularnym okręgowych związków piłki nożnej: Mazowieckiego ZPN i Warmińsko – Mazurskiego ZPN, oficjalnym partnerem AMP Futbol, Polskiego Związku Tenisa, żużlowców KS Toruń i WŁÓKNIARZA Częstochowa oraz piłkarzy klubów: MOTOR Lublin i HUTNIK Warszawa 

Ambasadorami marki forBET byli m.in.: Karolina KOWALKIEWICZ, Andrzej FONFARA, Bożydar IWANOW, Artur BORUC – osoby, których obecność w świecie sportu dostarczyła wszystkim niezapomnianych i wspaniałych emocji.

forBET to dynamicznie rozwijający się legalnym bukmacherem, który jest wiodącą firmą na rynku zakładów sportowych w Polsce, a od niedawna także w Czechach.

Za 2019 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszą Aplikację Mobilną. 

Wkrótce na stronie klubowej pojawią się dodatkowe informacje dzięki którym fani WARMII będą mogli rejestrować się na stronie internetowej nowego sponsora klubu. Każda rejestracja i regularna gra to dodatkowe korzyści dla Klubu. Wspieraj WARMIĘ grając u legalnego Bukmachera!

 

piątek, 27 stycznia 2023

Ferie zimowe na sportowo

środa, 25 stycznia 2023

31. Finał WOŚP na sportowo

Komentarze (7)

Super teraz tylko skupić się na grze

Należałoby dodać że oferta powitalna sponsora firmy bukmacherskiej dotyczy gier hazardowych skierowana jest do wszystkich kibiców ale pelnoletnich...

Na pewno nie będę wspierać klubu poprzez granie u bukmachera. To już lepiej te pieniądze bezpośrednio przekazać klubowi.

Bardzo dobrze ze jakas obca firma majaca kilka zespolow zainteresowala sie Warmia Grajewo. Tylko nasuwa mi sie pytanie gdzie sa nasze firmy Mleczarnia, Plyty, ZAKREM i te pomniejsze, kogo one sponsoruja sami siebie. W jaki sposob dbaja o nasza Warmie i pilkarzy oraz Stadion.

I tak będo baty sponsor nie pomoże

a ile ten sponsor "dał"? Bo nie ma informacji..

Brawa dla Zarządu!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.