środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

Nowy "Punkt Obsługi Interesanta" musi poczekać

Miasto Grajewo unieważniło postępowanie na  opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej utworzenia Punktu Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Grajewo.

 

Trzy złożone oferty okazały się za drogie (najtańsza 62 tys. zł, najdroższa 132 717 zł). Kwota przeznaczona w budżecie miasta na realizację zadania wynosi 50 tys. zł.


W związku z tym, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką przeznaczono, prowadzone postępowanie zostało unieważnione.


Celem planowanego zadania jest poprawa funkcjonalności pomieszczeń zlokalizowanych w strefie wejściowej do urzędu. Aktualnie w holu prowadzona jest obsługa interesanta, zlokalizowane jest pomieszczenie kasowe i kiosk handlowy.

Zgodnie z opublikowanym programem funkcjonalno - użytkowym miejsce zostanie uporządkowane - przewiduje przebudowę istniejących pomieszczeń, schodów i podestów wejściowych oraz wykonanie dodatkowego wejścia do archiwum. Ma być przyjaźnie, estetycznie i funkcjonalnie także dla osób z niepełnosprawnością, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

 

 

 

środa, 29 czerwca 2022

Kondolencje

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.