Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 9401 wyświetleń

Noc z czarodziejem w "Alfie"

Dnia 25 stycznia o magicznej godzinie 24.00 Księgarnia "ALFA" miała przyjemność gościć wielbicieli Harrego Pottera. Na uroczystej sprzedaży VII tomu o dramatycznie brzmiącym tytule "Harry Potter i insygnia śmierci" stawili się najwytrwalsi. Pogoda nie była zachęcająca bo wiał silny wiatr, a o godzinie 23.00 jeszcze padał deszcz. Ale jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki już o 23.30 przestało padać i wiatr nieco się uspokoił. Na spotkanie przyszło wiele osób. Najmłodszy wielbiciel miał cztery lata i przybył w towarzystwie mamy i cioci. Młodzież przychodziła małymi grupkami, a zdarzały się nawet całe rodziny. Harry Potter wciągnął nawet rodziców i chociaż nie wszyscy okazali się czytelnikami bardzo gorąco popierali zamiłowanie swoich pociech. Na zziębniętych "czarodziejów" czekała gorąca herbata cytrynowa i słodycze. Przed rozpoczęciem sprzedaży odbył się konkurs ze znajomości treści książki. Wszyscy otrzymali plakaty, zakładki oraz czekoladki z mottem "Uwierz w siłę wyobraźni". Można było też zrobić sobie zdjęcie z Panią przebraną za czarodziejkę.

O godzinie 24.00 odbyło się końcowe odliczanie i rozpoczęła się sprzedaż.  Czas upłynął nam bardzo przyjemnie i bardzo szybko. Trochę nam smutno że to już ostatnie spotkanie z tą książką. Mamy jednak nadzieję ,że będzie jeszcze okazja aby zorganizować taką imprezę w Księgarni.


"Alfa"

piątek, 21 stycznia 2022

Harmonogram dyżurów aptek (II 2022)

piątek, 21 stycznia 2022

Piękno i siła zamknięte w kadrze

Komentarze (9)

hehe byłem tam.... magiczna atmosfera, goraca herbatka i miłe Panie - było Extra

Mejzner Byłeś??

Jestem wielbicielem Harrego

A co oni nie maję co czytać????????
Tylko czekać po jakąś książkę, która ciągnie sięjak czeski film albo jak "Moda na sukces"

Książka super :D Zupełnie inna od poprzednich części - ale dzięki temu jeszcze ciekawsza. Po prostu bomba :))) A do Obserwatorki: Ktoś, kto nie lubi czytać książek nigdy nie zrozumie czytającego. A już fakt, że porównujesz książkę (obojętnie, czy to Harry, czy inna książka) do Mody na sukces, świadczy tylko o Tobie i Twoim poziomie. Pozdrawiam miłośników książek!

Weźcie sie nie podszywajcie bo to taka głupota że nie wiem. Jak jakieś małe dzieciaki

do ObSeEwAtOrKi .. zgadzam się z 'młodą' i Twój podpis ' falą ' świadczy o niskim poziomie Twojej inteligencji ;-) . A co do książki to polecam wszystkim ! Jest niesamowita ;-)

Lubię czytać książki ale nie Harrego Potera bo to jest nudne i głupie więc zgadzan zię z "obserwatorką" a co do " M.M" i "młoda" to chyba nieładnie krytykowac kogoś kogo się nie zna bo każdy człowiek ma własne zdanie i jest indywidualna

hahaha xD a ja tam jestem xD Książka rulez i miałam niezłą fazę wychodząc o północy do księgarni ;D i dotarłam do domu ^^ xDD hahaha ! xD Pozdro dla Wszystkich. A co do książki, jest niezła, ale to jak się toczą losy Harrego to jest banalne i nudne, ale potem dopiero na sam koniec coś się dzieje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.