piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 11 komentarzy
  • 11109 wyświetleń

Nasza mistrzyni

Marlena Pisanko, która reprezentowała Grajewo podczas V Mistrzostw Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin zdobyła srebrny medal i tym samym tytuł wicemistrzyni Polski Juniorów Młodszych. Turniej odbył się w Legnicy w dniach 9-11 maja br.

Marlena ma 17 lat, uczy się w Zespole Szkół nr 1 w Grajewie, startuje w kategorii powyżej 55 kg, a karate w grajewskim klubie trenuje od ponad 6 lat. Osiągnięcie tak wielkiego sukcesu zawdzięcza ciężkiej pracy oraz swojemu trenerowi Radosławowi Mazurkowi - Stoczyłam 5 walk, przegrałam tylko w finale z Anną Kwiatkowską z Radzymina. Właściwie wszystkie przeciwniczki były ode mnie wyższe, cięższe i to powodowało dodatkowy stres. Nie ukrywam, że na zawody jechałam z nastawieniem, że muszę zająć drugie miejsce ponieważ ostatnio zdobywałam tylko brązowe medale – powiedziała nam wicemistrzyni. 

W kategorii Open, w której startowała również Marlena wzięło udział 26 zawodniczek, w całym turnieju swoje umiejętności zaprezentowało 186 sportowców z 55 miast.

- Sukces Marleny był dla mnie dużym zaskoczeniem ponieważ na zawodach Makroregionu w Olsztynie zdobyła brązowy medal. Z racji tego, że w Polsce jest 5 makroregionów szansę, że zwycięży miała nikłe. Dlatego tym bardziej jestem z niej dumny, że udało się jej zdobyć tytuł wicemistrzyni Polski juniorów młodszych – dodał trener Karate Kyokushin Radosław Mazurek.

Patrycja Łepkowska, e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (11)

brawo dziewczyny

no moja Marlenka i Izunia- laski tak trzymajcie!!! Gratulacje:D

gratulacje dla was... Zycze dalszych sukcesow

Brawo Marlena :]

gratuluję wszystkim !!!!!!!


Gratuluję Marlena sukcesu, tak trzymaj

Oglądam zdjęcie tej Marleny i wiecie co? Mogłaby reprezentować Grajewo nie tylko w Karate :D :))))))))))))))))

gratuluje tak duzego sukcesu... pozdrawiam caly klub

jesteście boskiee :)) oby tak dalej suuperr gratuluuuje wamm ;DD

no no Marlenka:) bardzo ładnie, wielkie gratulacje, postarałaś się. Podziawiam:):*:*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.