Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9781 wyświetleń

Napad na Bank w

W poniedziałek (29 marca ) doszło do napadu na Bank, na osiedlu Konieczki w Ełku. Dwaj młodzi bandyci zabrali z kasy ok. 30 tysięcy złotych. Zostali złapani w wyniku pościgu, przez policjantów.

Złodziejami okazali się 16 i 19-latek, którzy w poniedziałkowy dzień (około godziny 14:30) weszli do banku. Wiedzieli, że w środku jest tylko kasjerka, którą sterroryzowali nożem, a po chwili zakneblowali kobiecie usta taśmą i związali ręce. Zgarnęli 30 tysięcy złotych i telefon komórkowy kasjerki. Podczas ucieczki z łupem, zostali zauważeni przez patrol policji. Pościg za młodymi złodziejami zakończył się sukcesem, a łup został zwrócony. Młodzi bandyci staną przed sądem - grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.źródło: www.elk.com.pl

Komentarze (2)

EŁCKA POLICJA? EŁCKIE PSY? POSTRACH EŁCKICH KOTÓW! SKACZĄ DO GARDEŁ LUDZIOM SŁABSZYM, MŁODSZYM I BEZBRONNYM, A JEŚLI CHODZI O BANDYTÓW TO ROBIĄ PO GACIACH!!! KIEDYS W PEWNE WAKACJE ZROBILI Z SIEBIE POŚMIEWISKO NA WIELKĄ SKALE, ZŁAPALI MNIE, BRATA I KUMPLA W KNAJPIE 'DOS PATOS' BO PEWIEN P'ROSIAK WCISNĄ IM JAKIŚ KIT ZE GO CIELIŚMY NOŻEM, DUSILIŚMY ŁAŃCUCHEM, CHCIELIŚMY POŁAMAĆ KOLANA I STRASZYLIŚMY BRONIĄ PALNĄ, HE HE A ONI UWIEŻYLI MU NA SŁOWO. BYŁO TYLE POLICJI NA NAS 3 SIEDZĄTYCH, BEZBRONNYCH I ODPOCZYWAJĄCYCH W KNAJPIE, ŻE ZABRAKŁO IM LUDZI NA KOMĘDZIE, TO ZAWOŁALI NA POMOC STRAŻ MIEJSKĄ (RUMUNÓW). ZWINELI NAS NA KOMENDE. WIEEELKI PAN KOMENDANT (KSYWA 'KAFAR') ZA DUŻO SIE NAOGLĄDAŁ AMERYKAŃSKICH FILMÓW BO PYTAŁ MNIE, CYTUJE "I JAK ŚMIECIU, BYŁO JAK NA FILMIE?" I PRZYZNAŁ SIĘ, ŻE JEŹDZI PORDZEWIAŁYM SZROTEM. ZAZDROŚCIŁ MI MOJEGO AUTA, WIĘC BARDZO NIE DELIKATNIE WPROWADZAŁ GO NA PARKING NISZCZĄC MI DOLNY SPOILER. POZNIEJ, GDY NAS ZWOLNIONO PO 48h PO JAKIMŚ CZASIE KOLEŚ, KTÓRU NAS OSKARŻYŁ, POŻĄDNIE WYDYMAŁ WŁAŚNIE TĄ POLICJE, KTÓRA NAS ZŁAPAŁA. HE HE, W GRAJEWIE GLINIAŻE MAJĄ PRZYNAJMNIEJ TROSZKE WIĘCEJ KULTURY I OSOBOWOŚĆ! KRÓTKO - DNO I WODOROSTY PANIE KAFAR.
A CO DO INCYDENTU Z BANKIEM, TO GDYBY MIELI GŁĘBOKO SCHOWANY ŁUP I JEDEN Z NICH NIE ZAPOMNIAŁ ZDJĄĆ KOMINIARKI, TO NA PEWNO PSY BY ICH NIE WYWĄCHAŁY!!!
Ukraść bółke czy batonika, to przestępstwo, ukraść miliony - to POLITYKA... Sami wyciągnijcie wnioski!

wlasnie cioty!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.