Kultura i rozrywka

Nagrody dla uczniów ZS 2

Nagrody dla uczniów ZS 2

  RODZINNIE, PATRIOTYCZNIE, SOLIDARNIE – ZS NR 2

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie wzięli udział w konkursie na plakat o tematyce patriotycznej pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty. Został on zorganizowany przez Gimnazjum im. Solidarności w Korycinie,  jedną ze szkół należącej do Podlaskiej Rodziny Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej. Ze względu na  tradycje kultywowane przez naszą szkołę, jesteśmy dumni z tego, że uczniowie z chęcią przystąpili do rywalizacji, potraktowali poważnie temat, a dwóch z nich zasłużyło na szczególne wyróżnienie. 
Laureatem konkursu został Tomasz Kostecki uczeń kl. IId za pracę pt. „Ojczyzna jest naszą matką ziemską, Polska jest matką szczególną(…)”. Natomiast  oficjalne wyróżnienie  otrzymał Daniel Jaśkowski, również uczeń klasy IId, za pracę pt. „Polska Winkelriedem narodów”.
Uczniowie otrzymali nagrody z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty Pana Jerzego Kiszkiela i Wójta Gminy Korycin Pana Mirosława Lecha podczas I Wojewódzkiego Sejmiku Aksjologicznego w Korycinie w dniu 29.09.2010 r.


Napawa optymizmem fakt, że po raz kolejny, uczniowie naszej szkoły udowodnili, iż idee patriotyczne nie są im obce.


wtorek, 19 października 2021

Echa wydarzeń w SP 4

wtorek, 19 października 2021

"Kubusiowi Przyjaciele Natury" w SP 2

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.