Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 13083 wyświetleń

Nagroda dla Wierzbowa

Świetlica w Wierzbowie wyróżniona w konkursie na najlepszą placówkę wypoczynku letniego

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Bezpieczny wypoczynek - przepis na lato"

Dnia 20 października w Wojewódzkiej Komendzie Policji w Białymstoku odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. ''Bezpieczny wypoczynek - przepis na lato", w której wzięła udział Świetlica w Wierzbowie. Nagrody wraz z dyplomem odebrali przedstawiciele Świetlicy wraz z Panem Sekretarzem Kazimierzem Grabowskim.  -    opisuje gminagrajewo.pl

Komentarze (9)

MARAT GRATULACJE !!!!!

rany ! MARTA GRATULACJE :)

nie wymienia się nazwiska pracownika pod opieką,którego to odbywało się a już nie wspomnę o nazwisku tej małej.Kto podaje tak lakoniczne komunikaty?Wstyd!

Mile widziana byłaby wzmianka, że opiekunem Świetlicy w Wierzbowie jest Marta Dziergowska, a dziewczynka na zdjęciu, która trzyma dyplom to Kinga Sierakowska.

Brawo świetliczanka-w końcu ktoś uzupełnił treść tego komunikatu

to w gminie tego nie wiedzą? Wstyd? -to p dla p sekretarza tak -przeszkadza ze p grabowski nagrodę razem odebrał oj nieładnie

jakies dziwne podchody --proszę się przedstawić anie aluzje jakies -mozna wysłać jak nazywa sie opiekuni i tyle; nie odpowiada że p sekretarz na zdjęciu jest?

ONA - czy tylko GMINA to czyta?A czy w GMINIE wszyscy wszystkich znają?
p "jam" a dlaczego p się nie przedstawił ?
Wierzbowo jest dumne ze swoich mieszkańców więc jeżeli ktoś z nas zdobywa nagrodę chcemy by wszyscy o tym wiedzieli

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.