Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10740 wyświetleń

"Muzyczna" dla WOŚP


Kilkudziesięciu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia. im. J. S. Bacha w Grajewie zaprezentowało się podczas koncertu zorganizowanego w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Charytatywne granie "pomagamy Owsiakowi" połączone z licytacją obyło się we wtorek, 8 stycznia 2013 roku, w siedzibie placówki. Przybyli chętnie licytowali przygotowane niespodzianki i zapełniali orkiestrową puszkę!

To już kolejna impreza WOŚP organizowana przez PSM. Od kilku lat społeczność szkolna dokłada swoją cegiełkę na ten szczytny cel.

W trakcie koncertu zebrano 914,63 zł.


fot., wideo e- Grajewo.pl


Komentarze (2)

wiecie - super gracie! super! chodziłam kiedyś do szkoły muz ale nie udało mi się skończyć, gratuluję wytrwałości -trzymajcie się!

Cel szczytny,tylko wrzawa medialna wokół WOŚP i nachalność p.Owsiaka a pozatym niejasności w podziale pieniędzy stwarzają niezdrową sytuację wokół tej akcji charytatywnej.Tymbardziej ,że jest to fundacja która nie działa bezinteresownie. Dzięki mediom coraz więcej wiemy na temat działalności tej fundacji.Jest jeszcze sprawa zakupu i podziału przyrządów i aparatów do szpitali.Dzieje się to bez porozumienia z ministerstwem zdrowia,NFZ i instytucjami które wi jak mniemam dysponują wiedzą na temat potrzeb w danym szpitalu.A niejednokrotnie bywało tak ,że dane urządzenia trafiało do szpitala który nie był pod względem fachowym i organizacyjnym przygotowany na jego przyjęcie.Niewyjaśniona jest też sprawa opodatkowania danego daru czyli darowizny.Tak że cel jest szczytny ale zawsze diabeł tkwi w szczegółach.Pomijam tu sprawę że lwią część pieniędzy marnotrawiona jest na tak zwaną oprawę zbiórki.Koszty tej zbiórki są niekiedy porównywalne do reszty pieniędzy która przeznaczona jest na zakup sprzętu lub urządzeń do szpitali.Nikogo nie zachęcam a ni nie zniechęcam przed wrzucaniem pieniędzy do puszek.Każdy zrobi jak zechce.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.