piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 10875 wyświetleń

Mundurki nawet 80 zł

 Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od roku szkolnego 2007/2008 uczniów w Szkołach Podstawowych i Gimnazjach obowiązywać będzie jednolity strój szkolny.

  W Szkole Podstawowej Nr 2 mundurki od września będzie można zakupić u wychowawców klas.W Szkole Podstawowej Nr 4 trwa odbiór stroju szkolnego. Przy odbiorze należy uiścić drugą ratę. Całkowity koszt mundurku wynosi 84 zł. W Zespole Szkół Miejskich Nr 1 mundurki szkolne uczniom Gimnazjum i Szkoły Podstawowej sprzedawane są w pokoju nauczycielskim w budynku Gimnazjum, w godzinach 10:00-12:00 i 16:00-18:00.
   W Publicznym Gimnazjum Nr 2  pieniądze na mundurki zbierane będą w pierwszych dniach września. Cena 40 zł obejmuje kamizelkę z dzianiny dla chłopców i krótką tuniczkę z dzianiny dla dziewcząt. Ponad to rodzice muszą zaopatrzyć dzieci w białe koszulki, koszule lub bluzki. W Publicznym Gimnazjum Nr 3 mundurki (kamizelki+ koszulki polo) będą rozprowadzane w pierwszym tygodniu nauki. Całkowity koszt takiego stroju wynosi 60 zł.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (9)

nawet? haha to tyle kosz\tuje jedna młodziezowa bluza, których dziecko musi miec do szkoly minimum trzy:/

a co ma powiedziec PG3 jak rakle beda wygladac...

do kitu 80 zł to przesada!! Najlepiej SP2 tylko 40 zł...

PRZESADA 80 ? A CO MAM POWIEDZIEC JAK W MOJEJ SZKOLE PG1 BLUZKA NA DłUGI RęKAW, NA KRóTKI I BEZ RęAKWNIK 100 Zł;/

W sumie drogo,ale nie chcieliscie spokojnie w szkołach siedziec to teraz za kare noscie te mundurki hahaha...;)

mundurki w sp4 kosztuja 90 zl ,to jest przesada

u mnie 60 zl to jest za drogo mi matka powiedziala ze tyle nie da...napierw byly jakies babcinie kamizelki a teraz jeszcze koszulki dolozyli i kolejne 30 zl najwyzej nie bede do szkoly chodzic:D a nie juz nie ma ten minister edukacji narodowej wymyslac...:/ juz go nie ma to powinni te mundurki cofnac...dyrekcja nie bierze tego pod uwage ze kogos moze nie stac na zakup takiego mundurka. najlepiej jest w technikum w wojewodzinie jest najlepiej. beda tylko 2 dni w ktorytch trzeba przyjsc elegancko ubranym do szkoly i nie trzeba w ogole jakichs glupich mundurkow wymyslac,..:/ jak dyrektorzy i nauczyciele sa za tym to niech sami tez sobie je wukupia i niech wiedza jak uczen sie czuje w przypalowym mundurku;/;/;/

jak juz wymyslili te "mundurki"to by mogli jeszcze jakies na robie a nie jakies szmaty ..przeciez takie co ma pg1 to jak sie wypierze to bedo schly tydzien..;/i bedzie trzeba chodzic z brudnych z szmierdzocych..;/szok poprostu;/;/

Czy pedagodzy w poszczegołnych szkołach są również zobligowani do noszenia schludnego stroju nauczyciela z logo szkoły w czasie zajęć bez zbytnich estrawagacji? Czy też obowiązuje pstrokacizna i zupełna dowolność? Myślę, że tu minister oswiaty, jak i poszczególni dyrektorzy, powinni wydać jakieś zarządzenie lub choćby okólnik. Niech ubiór zarówno ucznia jak i nauczyciela świadczy o danej szkole tak jak ubiory pracowników nie których banków albo firm.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.