Sport

  • 12 komentarzy
  • 12525 wyświetleń

MOSiR Grajewo - Krypno

MOSiR G-wo - Krypnianka Krypno
Wynik
2:0

Juniorzy m. zawodnicy z rocznika 88 i młodsi.W. Kozikowski - Trener MOSiR G-wo
Jak było widać podczas meczu jest zadowolony z wyniku, gorzej z gry i zachowania swoich podopiecznych.


Trener gości - Pan Antoni - miał mniej powodów do zadowolenia, narzekał na skuteczność swoich zawodników, uważał jednak, że mecz był wyrównany. Na słowa krytyki zasłużył kapitan drużyny, który został usunięty z boiska za brutalny faul.


Jak zwykle na stadionie przy ul. Piłsudskiego można było na palcach policzyć kibiców piłki nożnej. Szkoda, że nie jesteśmy wstanie wyrwać się z domu i kibicować naszym młody piłkarzom. Rodzice , koledzy , nauczyciele tych młodych sportowców jak widać nie interesuje sport - wolą przed TV narzekać na stan polskiego sportu.
e-Grajewo.pl

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (12)

I wy uważacie że wygraliście??!! To żałosne! Wygraliście sędziami a nie piłkarzami chamy!! A kapitan drużyny zszedł za faul ale oczywiście nikt nie zauważył kto zaczą faulować i w jaki sposób! Poduktowano spalony a obrońca przeciwnej drużyny stał 2 m. przed naszym napastnikiem. Nie mówiąc już że straciliśmy gola ze spalonego. I wy uważacie że wygraliście??!!

"11" mogłeś zagrać lepiej.Znając twoje możliwości mogłeś strzelić min.hatricka.Nic się nie stało.W następnym meczu(Jagielonia)pokażesz klasę.Nara

Arbuz na treningi!!!!!!!!!!!!!!!

Cichy znakomicie broniłeś w ostanim meczu.

tak UKS krypnianka rządzi na boiskach!!!!!!!!!!Że wygraliśćie dzięki swoim sędzoom to co radocha??!!

Grajewo do d*** Krypnianka jest najlepsza na swiecie a kapitan to ich najlepszy zawodnik (Andrzej jestem z tobą hehe - nie przejmuj sie). On zasłuzył na słowa krytyki?!? Wy na nie zasłuzyliście chamy jedne. Niestety w meczu liczy się wynik, a wy po prostu mieliście SZCZĘŚCIE no i swoich sędziów oczywiscie. Wasz trener nie ma sie z czego cieszyć....Płakać powinien. Krypnianka THE BEST!!! A gdzie się podział pan Ludwick:)

Krypnianka Krypno the best i nie czepiać mi tu sie do KAPITANA, bo to najlepszy piłkarz na boisku. On zasłuzył na słowa krytyki?! Co za ciota to pisała? wy jesteście do d*** i juz. A wasz trener powinien płakać a nie sie cieszyc o! Pozdro dla Łubiny (Stasiek masz całkowita rację;) i wogle fani Krypnianki są z nią a gdzie wasi kibice? Wy nawet ich nie macie....Bo jesteście zero....sorki mniej niz zero oooo!!

Wy hamy sie cieszcie że więcej nie dostaliście ale i tak pewnie spadniecie bo jesteście na końcu tabeli :) powinniście bramkarzowi dziękować bo byście z 5 dostali frajery.

Nie wygraliśmy sędziami debile tylko sterzeliliśmy 2 bramki pacany a wy myślcie jak nie zając ostatniego miejsca w tabeli. I sie nie podniecajcie że jesteście dobrzy bo jak byśmy byli w dobrej formie to byście dostali po dupie ostro. Sie cieszcie że więcej nie dostaliście i dziękujcie bramkarzowi.

nie wiem nie oglądałam akurat tego meczu ale myślę że wynik 2:0 to dobrze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.