sobota, 4 lutego 2023

Kultura i rozrywka

Morsy. Gdzie jest zima?

Jak do tej pory zima się ociąga a my stęsknieni zimnych kąpieli i uroków morsowania postanowiliśmy szukać jej na własna rękę :)

Na zaproszenie klubu morsów z Jedwabnego braliśmy udział w rozpoczęciu sezonu. Spotkanie zaczęło się mszą św. w intencji morsów i bezpiecznego sezonu w tamtejszym kościele. 

Już w terenie przywitano przybyłych gości, przeprowadzono rozgrzewkę i – co morsy lubią najbardziej – odbyła się wspólna kąpiel! Organizatorzy przygotowali gorący posiłek i słodkości. Świetnie bawiliśmy się podczas wspólnych zmagań sprawnościowych z poczuciem humoru. Na zakończenie imprezy odbyła się potańcówka. Nasz wyjazd był możliwy dzięki patronatowi Starosty Powiatu Grajewskiego oraz Burmistrza Miasta Grajewo, za który bardzo dziękujemy.

 

W Jedwabnem na otwarciu sezonu 6 listopada br. morsowało ponad 100 osób. Do wody, o temperaturze około 9 stopni, weszły morsy z Łomży, Stawisk, Zambrowa, Grajewa, Łochowa, Siedlec. Zbierano też pieniądze na rzecz chorego na SMA Wiktora Wiśniewskiego z Grajewa. 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.