Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 12943 wyświetleń

Mikołajki w Pradzie dla WTZ

W Pubie Prada przy ul. Kolejowej w Grajewie 6 grudnia br. odbywał się Mikołajkowy dzień.

Przybyli na zaproszenie uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej mogli do woli degustować pizzę i inne smakołyki.

Właściciele zadbali o dobre przyjęcie na miejscu. Imprezę prowadził prawdziwy Mikołaj, a rozpromienieni goście chętnie brali udział w zabawach muzycznych - śpiewali piosenki przez mikrofon i tańczyli.

Częstowani słodkościami sympatyczni uczestnicy świetnie się bawili i dziękowali ze wesoło spędzone, beztroskie chwile, których nie mają tak wiele w codziennym życiu.

Opiekunowie i uczestnicy WTZ serdecznie dziękują p. Magdzie Masłowskiej za wspaniały gest!Gratisową pizzę mogły skosztować również inne dzieci, które odwiedziły Pradę w czwartkowe popołudnie!

fot. e-Grajewo.pl


Komentarze (2)

fajnie tam macie w tej pradzie:)

bardzo swietny pomysl z tym zaproszeniem ludzi ktorzy sa wsrod nas i maja troszeczke pod "gorke" w zyciu choc sa bardziej szczesliwi z zycia niz nie jeden mieszkaniec naszego miasta ...czapki z glow za pomysl niby nie wiele zwykla pizza a jednak tyle radosci i usmiechu na twarzy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.