wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

Mieszkanie do wygrania !

„O mieszkanie w obecnych czasach nie jest łatwo. Trzeba brać kredyty, zapożyczać się. Dzięki loterii, po wypełnieniu 10 kuponów możecie je po prostu wylosować. Taka okazja nie zdarza się codziennie. Po raz pierwszy czytając Gazetę Współczesną możecie wygrać nagrodę o tak ogromnej wartości. I nic nie tracicie. Możecie tylko zyskać. Czeka również na Was dodatkowo 21 innych nagród, wśród których znajdą się m.in. pralki, lodówki i odtwarzacze DVD”


Aby wziąć udział w loterii należy:
a) Wyciąć kupony loteryjne publikowane w "Gazecie Współczesnej”. Kupony loteryjne publikowane będą od poniedziałku do piątku w terminie od dnia 24.10.2008 r. do dnia 04.02.2009 r. Zebrać z nich zestaw minimum 10 kolejnych, następujących po sobie kuponów. Zestaw kuponów musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu oraz żaden numer nie może się powtarzać, zastępując numer brakujący.
b) Przesłać lub dostarczyć komplet 10 kuponów loteryjnych najpóźniej do dnia 16.02.2009 r., (termin dotarcia zgłoszenia do Biura Loterii) na adres jednego z Biur Loterii:
• ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok
• ul. Dmowskiego 1 E, 18-400 Łomża
• ul. Mickiewicza 5 lok. 2, 16-400 Suwałki
• ul. Pułaskiego 24, 19-300 Ełk
z dopiskiem "Mieszkanie do wygrania”. Wraz z każdym zestawem kuponów uczestnik loterii musi przesłać, drukowaną przy każdym kuponie, przynajmniej jedną podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o braku przesłanek do wyłączenia z loterii (dotyczy pkt. 9 regulaminu).

 Czytelnicy mogą włączyć się do loterii w dowolnym momencie, jednak najpóźniej 22 stycznia 2009 r., kiedy mija ostatnia szansa na możliwość zebrania 10 kolejnych kuponów. Do wzięcia udziału w losowaniu nagród upoważnia jeden przesłany komplet, złożony z 10 kolejnych oryginalnych kuponów.Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.