Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 9343 wyświetleń

Miasto dzieciom i młodzieży

Dzięki współpracy Miasta Grajewo z parafią pw. Świętego Ojca Pio w Grajewie 11 lipca br. ok. 50. uczniów grajewskich szkół wyjechało do miejscowości Baliki koło Nowogrodu na sześciodniowy wypoczynek.

Tradycją stało się, że w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych Miasto Grajewo w porozumieniu z grajewskimi parafiami organizuje dzieciom i młodzieży wypoczynek.

W tym roku dzięki porozumieniu z parafią pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie nad morze do miejscowości Kłanino wyjechało 100 uczniów grajewskich szkół w wieku od 8 do 16 lat. Natomiast w ramach współpracy Miasta z parafią pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie i parafią pw. Świetego Ojca Pio w Grajewie na przełomie czerwca i lipca br. zorganizowano półkolonie letnie, w których uczestniczyło prawie 300 uczniów z Grajewa w wieku od 8 do 15 lat.

Porozumienia zawarte między Miastem a poszczególnymi grajewskimi parafiami zakładają m.in. realizowanie treści Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii - informuje www.grajewo.pl, M. Modzelewska

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (3)

Ksiądz Zbyszek i Tomek? ;o :D
Ładnie, ładnie ;)

Szkoda, że mnie nie było :( Pozdrawiam ks. Zbyszka!!!

Chciałabym zostać jeszcze w podstawówce...xD

a gdzie jest basen, który nam obiecano juz w roku 2000 ? ;|

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.